Hatsan

Hatsan


Vzduchovky Hatsan patrí k najpredávanejším klasickým vzduchovým zbraniam na Českom trhu. Veľkým plusom tejto Tureckej značky je vynikajúcemu pomeru cena - výkon - kvalita. Vďaka nízkej obstarávacej cene sú dostupné širšej rade užívateľov a potencionálnych záujemcov o občasnú rekreačnú streľbu. Vzduchovky Hatsan ponúkame v širokej ponuke modelov pre uspokojenie aj tých náročnejších užívateľov. Hatsan je jedinečná voľba pre začiatočníkov ale u vyšších modelov dokáže uspokolit náročnejších užívateľov.

 

Hatsan ako jedna z mála tovární na svete zaoberajúca sa výrobou strelných zbraní patrí k tzv Samoaktivním. Produkcia a výroba zahŕňa obrábanie dreva, obrábanie kovových častí, tepelné spracovanie a studené lisovanie kovov, rôzne druhy chemického pokovovanie, laserové značenie a rytie, kvalitné testovanie dokončených zbraní.

 

Suroviny ktoré sú použité pri výrobe vzduchoviek Hatsan ako je turecký vlašský orech a oceľ podliehajú tým najnáročnejším kritérium akosti a kvality.

 

Hatsan zamestnáva cez 400 kvalifikovaných pracovníkov.

 

Strojový park zahŕňa 300 technicky vyspelých výrobných liniek.

 

Hatsan nekopíruje iných výrobcov a snaží sa ponúknuť svojim zákazníkom kvalitu za prijateľnú cenu a tým vyplňuje chýbajúce medzník medzi lacnými čínskymi vzduchovka a cenovo vyššej konkurenciou.

 

Vzduchovky Hatsan sa predávajú vo viac ako 80-tich krajinách sveta a sme radi že Vám môžeme túto značku ponúknuť na Českom, Poľskom a Slovenskom trhu.

 

Hatsan ponúka širokú radu modelov v najrôznejších farebných variáciách.

 

Medzi strednou modely vhodné pre rekreačnú streľbu patria modely Hatsan 50S, 70,80,85,90 ktoré sa líšia len prevedením pažby.

Hatsan 50S je s drevenou a modely 70,80,85 a 90 iným dizajnom plastové pažby.

Vnútorný systém a energie strely sú totožné.

Hatsan 55S

Hatsan 70

Hatsan 75

Model totožný s modelom 70 iba v prevedení 5,5 mm vhodný pre lov drobnůch hlodavcov a škodcov.

Hatsan 80 a 85

model 85 je vybavený inú muškou a hlavne gumovou koncovkou pažby pohlcujúce spätný ráz zbrane na rameno.

Hatsan 90

Hatsan 125 patria medzi dlhé modely vhodné pre streľbu na vzdialený cieľ, prevedenie TH má ergonomicky tvarovanú pažbu s priehmatom na palec pre lepšie držanie (nie je vhodné pre ľavákov)

Hatsan 100X a 105X modely s pevnou hlavní a spodní napínací pákou liší se pouze v provedení pažby plast/dřevo.

Vrcholom sú vetrovky Hatsan AT44-10, jedná sa o vzduchovky na stlačený vzduch so zásobníkom na 10ran.

Všetky modely sú vybavené svetlovodnými mieridlami TRU-GLO, ktoré zaručia vynikajúcu viditeľnosť a presné zacielenie na cieľ.

 

Vzduchovky Hatsan sú vyrábané aj v prevedení 35J, ktoré sú predajné iba na zbrojný preukaz.

Tieto výkonné modely vzduchoviek sa neposielajú cez internet, možno zakúpiť iba v špecializovaných predajniach so zbraňami vo vašom okolí.

Vzduchovku je nutné zaregistrovať ako ostrú zbraň

 

Kúpte si overenú vzduchovku tureckej firmy Hatsan pod značkou Ranger.1 | 2  | 3  | 7  | 
Ďalšia stránka

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X