Colosus - pyrotechnika

Vitajte v oddelení pyrotechnických výrobkov. Spoločnosť RWO Team, s.r.o. sa zaoberá ako veľkoobchodným tak maloobchodným predajom zábavnej a profesionálnej pyrotechniky už niekoľko rokov. Riadne si vyberáme tie najlepšie a najspoľahlivejšie výrobky od troch renomovaných výrobcov pyrotechniky. V našom sortimente nájdete výrobky patriace k zábavnej pyrotechnike, petardy, guľové pumy, rímske sviece, fontány atď Ponúkame tiež malé ohňostrojové kompakty od voľnopredajných až po profesionálne ohňostrojové na preukaz odpaľovača. Realizujeme tiež ohňostroje pre rodinné oslavy, párty, firemné akcie, ale aj väčšie ohňostroje pre mestá a obce. Pyrotechniku ​​predávame celoročne prostredníctvom e-shopu av decembri pre Vás otvárame špecializované predajne, ktoré nájdete v našich kontaktoch. Prajeme príjemný nákup.


Top produkty

 • Pyrotechnika Kompakt 200ran / 20mm Sagitarius

  Skladom 85,15 € s DPH

  Kompaktný ohňostroj SAGITARIUS 200 ran/20 mm, s mixom efektov.

  Pyrotechnika kompakt 16ran / 30mm Fuji

  Skladom 14,78 € s DPH

  Kompaktný ohňostroj Fuji 16ran/30mm s efektom praskajúci mina meniace sa do červenej palmy s bielymi trblietkami, praskajúce mina meniace sa do červených, modrých a bielych trblietok, praskajúce mina meniace sa do zelenej palmy s bielymi trblietkami, praskajúce mina meniace sa do zlatých hviezdičiek a praskajúcich kytíc. Finále s konečným zrýchlením 4 rán.


Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X