Plynová pištol Colt Government 1911 A1 čierna kal.9mm

Vaša cena:
147,78 € s DPH
122,13 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
317.02.30
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Dočasne nedostupné
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
0 ksPočet ks Nedostupné
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Colt Government 1911 A1 čierny kal. 9mm

Autentická replika snáď najznámejšie pištole všetkých čias Colt M1911. Ostrá predloha pôvodne kalibru .45 bola do plynovej pištole prepracovaná na kaliber 9mm PAK.

Povrchová úprava matným čiernením je veľmi odolná a realistická. Záver zbrane opatrený originálnymi logami COLT gravírovaním laserom.

Colt Government 1911 je naozaj veľká pištoľ, ale vďaka úzkej rukoväti do ktorej sa vkladá kovový zásobník s kapacitou 8 nábojov a zdrsneným plastovým strenkám sa veľmi dobre drží.

Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomat. Natiahnutie zbrane je nutné len pred prvým výstrelom. Po výstrele sa pištole znova nabije a pripraví k streľbe sama.

Umarex Colt Government 1911 je samozrejme vybavený aj poistkou, zaistením proti nechcenému výstrelu. Poistka sa nachádza v zadnej časti zbrane vedľa kohútika kde je ľahko dostupná pre ovládanie palcom. Ovláda sa hore a dole.

Spúšťový mechanizmus Coltu Government 1911 je rovnako ako u ostrej predlohy iba Single Action. V tomto možno nájsť tiež výhodu a to je možnosť nosiť pištoľ pripravenú s nábojom v komore. Systém SA je totiž u tohto modelu doplnený o tzv. ozub kohúta. Pištoľ teda natiahnete, opatrne spustíte kohút k úderníku pomocou palca tak, aby sa ho nedotkol, zbraň zaistíte a kohút natiahnete cca do 1/3 kde sa jeho pohyb zaistí. Toto odporúčame len skúseným používateľom.

Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň Colta Governmenta 1911 opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je teda voľne predajná od 18 rokov.

Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely.

Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CK či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynová pištol Umarex Colt Government 1911 je balená v plastovej kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete náboje, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor colosus.cz:

Jedinečná replika legendárnej zbrane Colt M1911. Veľmi obľúbený model 100% kvalita, všetky mechanizmy plne funkčné podľa originálnej predlohy. Umarex patrí naozaj medzi špičkových výrobcov plynových zbraní.

  • Colt Government 1911 A1
  • Zásobník Colt Government 1911 A1
  • Nástavec na odpalovanie pyrotechniky o priemere 15mm
  • Kefka pre čistenie nábojovej komory
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Parameter Popis
Typ pistole
Kalibr 9 mm
Farba čierna
Počet rán 8+1
Veľkosť velká
Rozmery 220x135 mm
Hmotnosť 1000 g

Colt Government 1911.pdf (1,08 MB)
Originálny manuál Umarex Colt Government 1911


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X