Plynová pištol Umarex Heckler & Koch P30 čierna cal.9mm

Vaša cena:
184,81 € s DPH
152,74 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
302.02.00
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
4 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Heckler & Koch P30 čierna cal. 9mm

Autentická replika HK P30 firmy Heckler & Koch so všetkými logami.

Povrchová úprava matným čiernením je veľmi odolná a realistická. Logá na závere sú razená.

Heckler Koch P30 má špeciálnu konštrukciu založenú na kombinácii kovu a tvrdeného polyméru používaného aj u ostrých zbraní. Tento typ konštrukcie zbrane sa volí tam, kde chcú výrobcovia znížiť hmotnosť zbrane, zlepšiť odolnosť voči nepriaznivým podmienkam a spríjemniť úchop zbrane. Cesta náboja je samozrejme celá z kovu rovnako tak ako ukotvenie do polymérového rámu prechádzajúceho v rukoväť.

Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomat. Natiahnutie zbrane je nutné len pred prvým výstrelom. Po výstrele sa pištole znova nabije a pripraví k streľbe sama.

Spúšťový mechanizmus modelu Heckler & Koch P30 kombinuje Single Action aj Double Action. Pri stlačení spúšte sa kohút automaticky naťahuje.

HK P30 nie je vybavená štandardnou poistkou proti náhodnému výstrelu. Je tu tzv. bezpečný vypúšťací kohút. V prípade, že je zbraň natiahnutá, pripravená k streľbe je možné kohút bezpečne spustiť k úderníka tak, bez toho aby došlo k výstrelu stiahnutím páčky bezpečného vypúšťačov umiestnenej u kohúta smerom nadol.

Vypúšťač zásobníka integrovaný do lúčiku pištole sa ovláda tiež dole. Palcom a ukazovákom objímte zadná časť lúčiku po stranách a boky potiahnete smerom nadol. Týmto z HK P30 uvoľníte patnáctiranný zásobník.

Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň HK P30 opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je teda voľne predajná od 18 rokov.

Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely.

Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CS či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynová pištol Umarex Heckler & Koch P30 je balená v plastovej kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete náboje, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor colosus.cz:

Vďaka špeciálnemu polymerovému rámu je zbraň odľahčená. Pod hlavnou je weaver lišta 22 mm pre taktické svietidlá alebo mieridlá. Skvele sa drží vďaka podareným ergonomicky tvarovaným pažbičkám. Špeciálne vypúšťač kohútiku pri natiahnutí náboja do komory. Spoľahlivá, kvalitne spracovaná zbraň firmy Umarex pod značkou HK, made in Germany.

  • Heckler & Koch P30
  • Zásobník Heckler & Koch P30
  • Nadstavec pre odpalovanie pyrotechniky o priemeru 15 mm
  • Kartáček pre čistenie nábojovej komory
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Parameter Popis
Typ pistole
Kalibr 9 mm
Farba čierna
Počet rán 15+1
Veľkosť velká
Rozmery 180x103 mm
Hmotnosť 720 g

Heckler-Koch-P30.pdf (575 kB)
Originálny manuál Heckler&Koch P30


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X