Plynová pištol Reck Miami 92F čierná kal.9mm

Vaša cena:
146,30 € s DPH
120,91 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
319.02.00
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
1 ks
Brno
0 ks
Třinec
3 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Reck Miami 92 F čierna kal. 9mm

Autentická replika snáď najznámejšia pištole Beretta 92 pôvodne vyrábané talianskou firmou Pietro Beretta. Toto prevedenie plynové pištole je vyrábané nemeckou firmou UMAREX pod značkou RECK MIAMI používanú USA trhom.

Povrchová úprava matným čiernením je veľmi odolná a realistická. Záver zbrane opatrený originálnymi logami RECK MIAMI gravírovaním laserom.

Reck Miami 92 F je naozaj veľká pištoľ, vhodná pre veľkú ruku, proste poriadnych chlapov. Vďaka svojej veľkosti vyzerá hrozivo už v puzdre pri páse. Beretta 92 je v ostrej verzii používaná hlavne policajnými a bezpečnostnými zložkami. Preto je veľmi známa a teda ľahko rozpoznateľná.

Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomat. Natiahnutie zbrane je nutné len pred prvým výstrelom. Po výstrele sa pištole znova nabije a pripraví k streľbe sama. Spouťový mechanizmus typu Dual Action - pri stlačení spúšte sa naťahuje zároveň aj kohút.

Beretta Reck Miami 92 F je samozrejme vybavený aj poistkou, zaistením proti nechcenému výstrelu. Poistka sa nachádza v zadnej časti zbrane vedľa kohúta kde je ľahko dostupná pre ovládanie palcom. Ovláda sa hore a dole.

Zásobník s kapacitou 11 nábojov kalibru 9mm PAK vyberiete z rámu zbrane štandardne vypúšťače niekedy označovaným ako záchytom zásobníka - tlačidlom na rukoväti u lúčiku ľahko dostupným palcom.

Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň Recka Miami 92 opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je teda voľne predajná od 18 rokov.

Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely. Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CS či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynová pištol Umarex Reck Miami 92 F je balená v plastovém kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete náboje, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor Colosus.cz:

Najvydarenejšia replika Beretty mod. 92 na trhu. Nemecká firma Umarex je známa svojou precíznosťou a zmyslom pre detail. Made in Germany.

  • Reck Miami 92 F
  • Zásobník Reck Miami 92 F
  • Nástavec na odpalovanie pyrotechniky o priemere 15mm
  • Kefka pre čistenie nábojovej komory
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Parameter Popis
Typ pistole
Kalibr 9 mm
Farba čierna
Počet rán 11+1
Veľkosť velká
Rozmery 215x130 mm
Hmotnosť 1140 g

reck-miami-92.pdf (704 kB)
Originálny manuál Reck Miami 92


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X