Plynová pištol Walther P22Q Chess kal.9mm

Plynová pištol Walther P22Q Chess kal.9mm
Vaša cena:
158,89 € s DPH
131,31 € bez DPH
162,59 € Bežná cena s DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
308.02.28
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
1 ks
Třinec
0 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Walther P22Q Chess kal. 9mm

Na žiadosť trhu boli vyrobené modne verzie Walther P22Q. V tomto prípade ide o černo-bielu CHESS EDÍCIU. V skutočnosti vyzerá lepšie ako na fotkách. Umarex jednoducho plnia sny svojim zákazníkom.

Jedinečná, 100% verná replika inovovaného modelu P22Q firmy Walther. Od ostrého prevedenia sa líšia len hlavné, ktorá je opatrená prepážkou z tvrdokovu.

Walther P22 Q má špeciálnu konštrukciu založenú na kombinácii kovu a tvrdeného polyméru používaného iu ostrých zbraní. Tento typ konštrukcie zbrane sa volí tam, kde chcú výrobcovia znížiť hmotnosť zbrane, zlepšiť odolnosť voči nepriaznivým podmienkam a spríjemniť úchop zbrane. Cesta náboja je samozrejme celá z kovu rovnako tak ako ukotvenie do polymérového rámu prechádzajúceho v rukoväť.

Najväčší lahôdkou Walther P22Q je exceletnú tvarovaná ergonomická rukoväť, ktorá padne snáď každému. Jej povrch sa tiež líšia od půbodního modelu a to použitím vzoru tzv. Rybiny. Takto riešená rukoväť má ešte lepšie vlastnosti stability držanie.

Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomat. Natiahnutie zbrane je nutné len pred prvým výstrelom. Po výstrele sa pištole znova nabije a pripraví k streľbe sama.

Spúšťový mechanizmus modelu Walther P22Q kombinuje Single Action aj Double Action. Pri stlačení spúšte sa kohút automaticky naťahuje.

Umarex Walther P22 Q je samozrejme vybavený aj poistkou, zaistením proti nechcenému výstrelu. Poistka sa nachádza v zadnej časti zbrane vedľa kohúta kde je ľahko dostupná pre ovládanie palcom. Ovláda sa hore a dole.

Vypúšťač zásobníka integrovaný do lúčiku pištole sa ovláda ťahom nadol. Palcom a ukazovákom objímte zadná časť lúčiku po stranách a boky potiahnete smerom nadol. Týmto z Walther P22Q uvoľníte sedmiranný zásobník.

Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň Walther P22 Q opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je teda voľne predajná od 18 rokov.

Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely.

Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových SK či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynová pištol Umarex Walther P22Q je balená v plastovej kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete náboje, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor colosus.cz:

Walther P22Q je vydarený facelift základného prevedenia Walther P22. Zmena designu záveru, hlavne teda značenie razením pištoľ urobilo atraktívnejšie. Teraz sa na ňu nenachádza žiadne rušivé elementy. Prepracovaný bol aj povrch polymérové rukoväte. Opäť k lepšiemu. Proste vydarený upgrade. Komu prekáža vyššia cena oproti predchodcovi, môže s kľudom siahnuť po Kasica, ani s jedným s týchto modelov neoľutujete.

  • Walther P22Q Chess
  • Zásobník Walther P22Q
  • Nadtavec pre odpalovanie pyrotechniky o priemeru 15 mm
  • Kartáček pre čistenie nábojovej komory
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Parameter Popis
Typ pistole
Kalibr 9 mm
Farba bicolor
Počet rán 7+1
Veľkosť střední
Rozmery 154x120x25
Hmotnosť 475 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X