Plynová pištol Walther P99 bicolor kal.9mm

Vaša cena:
184,81 € s DPH
152,74 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
312.02.01
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
3 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Walther P99 bicolor kal. 9mm

Jedinečná, 100% verná replika modelu P99 firmy Walther. Od ostrého prevedenia sa líši len hlavné, ktorá je opatrená prepážkou z tvrdokovu.

Povrchová úprava matným niklovaním záveru je veľmi odolná. Logá na závere sú gravírovanie laserom rovnako ako u originálu.

Walther P99 má špeciálnu konštrukciu založenú na kombinácii kovu a tvrdeného polyméru používaného aj u ostrých zbraní. Tento typ konštrukcie zbrane sa volí tam, kde chcú výrobcovia znížiť hmotnosť zbrane, zlepšiť odolnosť voči nepriaznivým podmienkam a spríjemniť úchop zbrane. Cesta náboja je samozrejme celá z kovu rovnako ako ukotvenie do polymérového rámu prechádzajúceho v rukoväť.

Najväčšie prednosti tohto modelu mimo nízku hmotnosť pri zachovaní veľkých hrozivých rozmerov je exceletne tvarovaná ergonomická rukoväť, ktorá padne snáď každému. Jej povrch je vrúbkovaný, aby sa zaistil bezpečný a stabilný úchop zbrane.

Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomat. Natiahnutie zbrane je nutné len pred prvým výstrelom. Po výstrele sa pištol znova nabije a pripraví k streľbe sama.

Spúšťový mechanizmus modelu Walther P99 je len Double Action. Pri stlačení spúšte sa kohút automaticky naťahuje.

Plynová pištol Walther P99 nie je vybavená štandardnou poistkou proti náhodnému výstrelu. Je tu tzv. bezpečný vypúšťač kohútika. V prípade, že je zbraň natiahnutá, pripravená k streľbe je možné kohút bezpečne spustiť k úderníku bez toho, aby došlo k výstrelu stlačením tlačidla na závere zbrane umiestneného pred hľadím.

Vypúšťač zásobníka integrovaný do lúčiku pištole sa ovláda ťahom nadol. Palcom a ukazovákom obejmite zadnú časť lúčiku po stranách a boky potiahnete smerom nadol. Týmto z Walther P99 uvoľníte petnásťranný zásobník.

Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň Walther P99 opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboja. Je teda voľne predajná od 18 rokov.

Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely.

Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CS či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynová pištol Umarex Walther P99 je balená v plastovom kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete náboje, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor colosus.cz:

Walther P99 je taký väčší brat modelu P22. Skvelý úchop, spoľahlivosť, spracovanie, nízka hmotnosť. Niet čo dodať, je to proste skvelá zbraň. K nerozoznanie od originálu. Vyrába sa rovnako ako ostrý model, len kovy sú ochuzenější. Nemecká precíznosť - made in Germany. Nákupom tohto modelu určite neoľutujete. A ak jej používa nový James Bond, agent 007, tak vy budete tiež spokojní.

  • Walther P99
  • Zásobník Walther P99
  • Nadstavec pre odpalovanie pyrotechniky o priemeru 15 mm
  • Kartáček pre čistenie nábojovej komory
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Parameter Popis
Typ pistole
Kalibr 9 mm
Farba nikel
Počet rán 15+1
Veľkosť velká
Rozmery 180x130 mm
Hmotnosť 660 g

walther-p99.pdf (2,46 MB)
Originálny manuál Walther P99


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X