Plynová pištol Walther PK380

Vaša cena:
236,67 € s DPH
195,59 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
305.02.00
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
1 ks
Brno
1 ks
Třinec
1 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Walther PK380

Táto plynová pištoľ je vlajkovou loďou spoločnosti Umarex-Walther, hoci sa jedná iba o plynovku je autentickou replikou a navyše je väčšina dielov z ocele, tak ako je tomu u ostré originálnej predlohy Walther PK380.

Povrchová úprava matným čiernením je veľmi odolná a realistická. Logá na závere sú gravírovanie laserom rovnako ako u originálu.

Walther PK380 je veľkostne stredná cesta medzi modelmi P22 a P99. Doplnením portfólia Walther o túto verziu Umarex vykryl dopyt po plynových zbraniach všetkých veľkostí.

Plynová pištol Walther PK380 má špeciálnu konštrukciu založenú na kombinácii ocele a tvrdeného polyméru používaného aj u ostrých zbraní. Tento typ konštrukcie zbrane sa volí tam, kde chcú výrobcovia znížiť hmotnosť zbrane, zlepšiť odolnosť voči nepriaznivým podmienkam a spríjemniť úchop zbrane. Cesta náboja je samozrejme celá z kovu rovnako tak ako ukotvenie do polymérového rámu prechádzajúceho v rukoväť.

Vďaka ergonomickej dostatočne robustné rukoväte s výrazným prelisovaním a materiálu polyméru sa Walther PK 380 výborne drží.

Vypúšťač zásobníka integrovaný do lúčiku pištole sa ovláda ťahom nadol. Palcom a ukazovákom objímte zadná časť lúčiku po stranách a boky potiahnete smerom nadol. Týmto z Walther PK380 uvoľníte osmiranný zásobník.

Umarex Walther PK380 je samozrejme vybavený aj poistkou, zaistením proti nechcenému výstrelu. Poistka sa nachádza v zadnej časti zbrane vedľa kohúta kde je ľahko dostupná pre ovládanie palcom. Ovláda sa hore a dole.

Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomat. Natiahnutie zbrane je nutné len pred prvým výstrelom. Po výstrele sa pištol znova nabije a pripraví k streľbe sama.

Spúšťový mechanizmus modelu Walther PK380 kombinuje Single Action aj Double Action. Pri stlačení spúšte sa kohút automaticky naťahuje.

Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň Walther PK 380 opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je teda voľne predajná od 18 rokov.

Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely.

Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CS či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynová pištol Umarex Walther PK380 je balená v plastovom kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete náboje, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor Colosus.cz:

Jedinečná plynová pištoľ firmy Walther. 100% kvalita a spoľahlivosť pri použití tej najlepšej výrobnej technológie a materiálov. Pokiaľ zháňate plynovku s oceľovým záverom a oceľovými diely, tak ste sa dočkali, tento model je pre Vás. Rukoväť a spodná časť zbrane je pokrytá špeciálnym odolným polymérom, ako u modelu Walther P22 alebo P99. Bohužiaľ cena tejto zbrane nie je malá. Spoľahlivú zbraň z oceloých dielov namiesto kovových zliatin lacnejšie vyrobiť nedá. Tejto zbrani nejde nič vytknúť. Made in Germany.

 • Walther PK380
 • Zásobník Walther PK380
 • Nadtavec pre odpalovanie pyrotechniky o priemeru 15 mm
 • Kartáček pre čistenie nábojovej komory
 • Návod so záručným listom
 • Plastový kufrík
Parameter Popis
Typ pistole
Kalibr 9 mm
Farba čierna
Počet rán 8+1
Veľkosť střední
Rozmery 168x133 mm
Hmotnosť 550 g

walther PK380.pdf (7,09 MB)
Originálny manuál Walther PK380


 • Autor:
  Hazard
  Dátum:
  18.1.2015

  Nie je to prva a ani jedina plynova pistol z ocele. Ako prvi spravili plynovku z ocele namiesto zliatiny ludia zo slovenskej firmy Grand Power. A to modely G9 a G9A (ma aj plneautomaticky rezim).

Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X