Plynová pištol Walther PPQ M2 čierná kal.9mm

Vaša cena:
164,81 € s DPH
136,21 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
310.02.00
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Dočasne nedostupné
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
0 ksPočet ks Nedostupné
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Walther PPQ M2 čierna kal. 9mm

Prepracovaný model Walther P99, kedy na žiadosť trhu bolo upustené od typického uvoľňovače zásobníka v lúčiku ako bolo pre tento model zvykom. Ten bol nahradený klasickým na rukoväti zbrane.

Ďalšou technickou úpravou prešla poistka proti náhodnému výstrelu, ktorá je teraz po vzore Glock tzv. jazýčková vo spúšti.

Jedinečná, 100% verná replika modelu PPQ M2 firmy Walther.

Walther PPQ M2 má špeciálnu konštrukciu založenú na kombinácii kovu a tvrdeného polyméru používaného iu ostrých zbraní. Tento typ konštrukcie zbrane sa volí tam, kde chcú výrobcovia znížiť hmotnosť zbrane, zlepšiť odolnosť voči nepriaznivým podmienkam a spríjemniť úchop zbrane. Cesta náboja je samozrejme celá z kovu rovnako tak ako ukotvenie do polymérového rámu prechádzajúceho v rukoväť.

Najväčšie prednosti tohto modelu mimo nízku hmotnosť pri zachovaní veľkých hrozivých rozmerov je exceletne tvarovaná ergonomická rukoväť, ktorá padne snáď každému. Jej povrch je výrazne profilovaný, aby sa zaistil bezpečný a stabilný úchop zbrane.

Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomat. Natiahnutie zbrane je nutné len pred prvým výstrelom. Po výstrele sa pištole znova nabije a pripraví k streľbe sama.

Spúšťový mechanizmus modelu Walther PPQ je len Double Action. Pri stlačení spúšte sa kohút automaticky naťahuje.

Plynová pištol Walther PPQ M2 nie je vybavená štandardnou poistkou proti náhodnému výstrelu. Tá je po vzoru Glocka integrovaná do spušte. Spúšť musí byť stlačená presne v strede spolu s tzv. jazýčkú poistkou inak je blokavána a nereaguje na tlak.

Novo štandardne umiestnený vypúšťací zásobníka - tlačidlo na rukoväti - je ľahko dostupný na ovládanie palcom. Stlačením tlačidla uvoľníte kovový zásobník s kapacitou 15 nábojov typu 9mm P.A.K.

Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň Walthera PPQ M2 opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je teda voľne predajná od 18 rokov.

Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely.

Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CS či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynová pištol Umarex Walther PPQ M2 je balená v plastovom kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete náboje, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor colosus.cz:

Na nátlak klientely spoločnosť Walther upravila svoj hlavný model Walther P99 po vzore Glocka. Celkový redesign do modelu Q zmena zmenu základných funkcií čo je určite ku prospechu. Jednoducho povedané - splnili čo si trh žiada. Veľkosť konštrukcie medzi P22 a P99 bola správnou voľbou.

  • Walther PPQ
  • Zásobník Walther PPQ
  • Nadtavec pre odpalovanie pyrotechniky o priemeru 15 mm
  • Kartáček pre čistenie nábojovej komory
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Parameter Popis
Typ pistole
Kalibr 9 mm
Farba čierna
Počet rán 15+1
Veľkosť střední
Rozmery 180x136 mm
Hmotnosť 660 g

walther-ppq.pdf (1,83 MB)
Originálny manuál Walther PPQ


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X