Umarex

Spoločnosť Umarex bola založená roku 1972 pod názvom "UMA Mayer & Ussfeller GmbH". Raketový štart a vynikajúcu povesť tejto spoločnosti zaistila výroba a export plynových a signálnych zbraní vo vynikajúcej kvalite zodpovedajúcej tým najprísnejším normám. Vďaka veľkému rozvoju firmy v segmente plynových zbraní sa začala spoločnosť zameriavať aj na segment vzduchových zbraní, kde došlo k prvej reorganizácii vo vedení spoločnosti a vznikla tak firma UMARECK a následne existujúce UMAREX. V čele týchto spoločností stáli páni Wulf-Heinz Pflaumer a Franz Wonisch. Títo dvaja páni sa vo svojej dobe stali kráľmi replík. Tento dynamický a raketový štart spoločnosti sa podaril vďaka modelu GRÉCKO PK 800, ktorý sa stal legendárny vďaka svojej perfektnej vernosti originálu Walther PPK a ihneď získal svetový obdiv.

 

Dnes je spoločnosť Umarex najväčším svetovým výrobcom a dovozcom vzduchoviek. Firma Umarex kúpila spoločnosti ako je Walther, ktorá sa zaoberá výrobou ostrých zbraní tej najlepšej kvality, ako sú Walther P99 a Walther P22. Všetko je konštruované na najmodernejších strojoch a firma Walther je vlastníkom tých najmodernejších technológií.

 

 

Spoločnosť Umarex má právo využívať licencií známych svetových výrobcov zbraní a tým vytvoriť verné repliky zbraní ako sú Smith & Wesson, Beretta, Colt, Browning, Hammerli, Magnum Research Inc., Ruger, Heckler & Koch, Reck.

Kvalita výrobkov je zaručená vďaka najnovšej technológii 3-D CAD a NC. Všetky časti a komponenty zbraní sú testované v 3D simuláciách a až po všetkých testoch môže ísť daný produkt do výroby. Pri výrobe plynových zbraní sa používa rovnakých technológií ako u výroby ostrých zbraní, odlišné sú iba materiály a zliatiny kovov.

 

 

Umarex je dnes príjmov právnických skupinou prenikajúce novými trhovými segmentmi. Jadrom obchodu sú strelné zbrane rozšírené o dodatočný sortiment - športové potreby, rekreačné vybavenie, kontrolné prístroje, opracovanie dreva a maloobchodné závodné koncepcie.

 

 

Umarex Společnost Umarex patrí k najdynamickejšie so rozvíjajúcim svetovým spoločnostiam reagujúcich na novodobé trendy a najnovšie technológie.

 

 

Je nám ctí, že naša spoločnosť RWO Team, s.r.o. je exkluzívnym zastúpením tejto značky vo všetkých ich segmentoch na slovenskom trhu. Veľmi si ceníme dôvery, ktorú v nás spoločnosť UMAREX vložila.


Stránky značky: http://www.umarex.com


1 | 2  | 3  | 10  | 20  | 30  | 36  | 
Ďalšia stránka

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X