Vzduchová pištoľ Beretta M92 FS nikel

Vaša cena:
221,85 € s DPH
183,35 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
419.00.02
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Dočasne nedostupné
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
0 ksPočet ks Nedostupné
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

ODPORÚČAME KÚPIŤ
Beretta M 92 FS nikel

Je tvarovo identická so skutočnou zbraňou Beretta model 92 vrátane licenčných log Beretta.

Vynikajúca celokovová konštrukcia doplnená o plastové črienky.

Bombička CO2 12g sa vkladá do rukojeti pištole pod črienku.

Beretta M92 FS využíva ako strelivo klasické diabolky kalibru 4,5 mm. Zásobník v tvare venčeka pojme 8 ks diaboliek a následne sa tento venček vkladá do záveru, ktorý otvoríte stiahnutím páčky umiestnenej v strede pištole.

Náhradné venčekové zásobníky na 8 diaboliek, možno dokúpiť na tomto odkaze: http://www.colosus.sk/zasobnik-umarex-vencekovy-1ks/

Spúšťový mechanizmus použitý pri modeli Umarex Beretta M92 FS má oba režimy streľby. Je možné strieľať najčastejším systémom Double Action, kedy spolu so stlačením spúšte sa naťahuje kohút a možno tak rovno strieľať. Pre presnejšiu streľbu a zníženie odporu spúšte možno využiť streľbu systémom Single Action, kedy natiahnete kohút palcom a potom len ľahko stlačí spúšť.

Poistka - zaistenie zbrane je umiestnené na závere pred kohútom. Páčka je otočná. V pozícii hore je zbraň odistená, v pozícii dole je zbraň zaistená proti náhodnámu výstrelu.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Vzduchová pištol Umarex Beretta M92 FS je určená pre streľbu terčovú diabolka kalibru 4,5 mm. Diabolky sú mäkšie ako vŕtanie v hlavni, a preto môžu v hlavni zostávať zvyšky olova, ktoré majú na svedomí horšiu kvalitu streľby. V sekcii doporučujeme dokúpiť nájdete nielen príslušenstvo pre túto vzduchovú pištoľ, ale tiež produkty potrebné k správnej údržbe.

 

Názor colosus.cz:

Vynikajúca zbraň, 100% replika Beretty model 92, určená náročnejším zákazníkom. Celokovová zbraň, realistický vzhľad so všetkými logami značky Beretta. Kovový venčekový zásobník na diabolky. Dobrá presnosť, možnosť výberu z rôznych druhov diabolek pre rôznu streľbu. Drážkovaná hlaveň a systém Single Action zaručujú vynikajúcu presnosť.

  • Beretta M 92 FS nikel
  • Venčekový zásobník 2ks
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 130 m/s
Zásobnik 8 ran
Strelivo olověné diabolo
Typ mechanizmu CO2 plyn
Pažba plast
Dlžka hlavne 114,6 mm
Celková dlžka 210 mm
Hmotnosť 1260 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X