Vzduchová pištoľ Colt Government 1911 Dark Ops

Vaša cena:
225,56 € s DPH
186,41 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
417.00.20
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
2 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Colt Government 1911 Dark Ops

Edícia Dark Ops je kombináciou černého prevedení a lešteného niklu po stranách záveru.

Aj legendárny Colt 1911 sa dočkal autentickej repliky s originálnym značením Colt v podobe CO2 vzduchové pištole Umarex Colt Government 1911 Dark Ops na diabolky kalibru 4,5 mm.

Kvalitná masívna celokovová konštrukcia doplnená o profilované gumové črienky sú zárukou kvality a dlhej životnosti tejto pištole. Povrchová úprava odolným matným čiernením je know-how Umarex.

Bombička CO2 12g sa vkladá do pažbička pod jednu zo črienek.

Colt Government 1911 A1 Dark Ops využíva ako strelivo klasické diabolky kalibru 4,5 mm. Zásobník v tvare venčeka pojme 8 ks diaboliek a následne sa tento venček vkladá do záveru, ktorý roztvorte stiahnutím páčky umiestnenej v strede pištole.

Náhradný venčekový zásobník na 8 diaboliek, možno dokúpiť na tomto odkaze: http://www.colosus.sk/zasobnik-umarex-vencekovy/

Spúšťový mechanizmus použitý pri modeli Umarex Colt Government 1911 A1 Dark Ops má oba režimy streľby. Je možné strieľať najčastejším systémom Double Action, kedy spolu so stlačením spúšte sa naťahuje kohút a možno tak rovno strieľať. Pre presnejšiu streľbu a zníženie odporu spúšte možno využiť streľbu systémom Single Action, kedy natiahnete kohút palcom a potom len ľahko stlačí spúšť.

Poistka - zaistenie zbrane je umiestnené pred kohútom z ľavej strany. Páčka je otočná. V pozícii hore je zbraň zaistená proti náhodnámu výstrelu, v pozícii dole je zbraň odistená.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Vzduchová pištoľ Colt Government 1911 A1 Dark Ops je určená pre streľbu terčovú diabolka kalibru 4,5 mm. Diabolky sú mäkšie ako vŕtanie v hlavni, a preto môžu v hlavni zostávať zvyšky olova, ktoré majú na svedomí horšiu kvalitu streľby.

V sekcii odporúčame dokúpiť nájdete nielen príslušenstvo pre túto vzduchovú pištoľ, ale tiež produkty potrebné k správnej údržbe.

 

Názor colosus.cz:

Vynikajúca, dobre vykonaná. Verná kópia veľa predávané a obľúbené zbrane Colt 1911. Dark Ops verzia pôsobí veľmi originálne s nalešteným záverom zbrane. Veľké plus - celokovová konštrukcia zbrane. Zásobník na diabolo. Výber z mnohých typov streliva podľa toho, za akým účelom budete zbraň používať. Spoľahlivá, určite odporúčam.

  • Colt Government 1911
  • Venčekový zásobník 2ks
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 130 m/s
Zásobnik 8 ran
Strelivo olověné diabolo
Typ mechanizmu CO2 plyn
Pažba plast
Dlžka hlavne 122,5 mm
Celková dlžka 220 mm
Hmotnosť 1080 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X