Vzduchová pištoľ Legends P08 BlowBack

Vaša cena:
121,85 € s DPH
100,70 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
5.8142
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
3 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Legends P08 BlowBack CO2

Dlho očakávaná replika Parabellum P08 od Umarex s pohyblivým záverom počas streľby, verné celokovové spracovanie doplnené o čierne plastové črienky s výrazným vrúbkovaním.

Bombička CO2 12g, ktorá poháňa strelivo vpred a zabezpečuje tiež pohyb záveru zbrane počas streľby sa vkladá do vyjmutelného zásobníka. Bombička sa v zásobníku zaistuje skrutkou v spodnej časti zásobníka ovládanou pomocou dodávaného imbus kľúča. Bombičku CO2 je potreba v Legends P08 vzhľadom k Blowback poriadne dotiahnuť.

Legends Parabellum P08 BlowBack je vzduchovou pištoľou na oceľové BB broky kalibru 4,5 mm. Tento typ vzduchových pištolí sa vyznačuje vyššou kapacitou zásobníka a to presne 20 oceľových BB guličiek. Vkladajú sa do zásobníka s bombičkou.

Poistka proti náhodnému výstrelu sa nachádza v zadnej časti pištole a ovláda sa posuvom páčky medzi pozíciami F - odistené a S - zaistené.

Spúšťový mechanizmus modelu Legends P08 je typu Single Action. Spúšť je teda aktívna iba za predpokladu, že je zbraň natiahnutá. Po prvom vlastnom natiahnutí záveru mechanicky rukou strelca a následnom výstrele sa sama vďaka Blowback natiahne a nabie ďalšiu oceľovú BB guľôčku. Toto je systém poloautomatické pištole.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po natiahnutí zbrane a stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Vzduchové pištole poháňané plynom CO2 z bombičky 12g sú určené k nácviku ovládanie zbrane ak cvičnej streľbe na cieľ. Vzhľadom na použitie streliva typu oceľových BB brokov sú hlavne hladké a teda nie je streľba z týchto zbraní tak presná ako zo zbraní iba na diabolky, ale obrovskou výhodou je vyššia kapacita zásobníka.

Vzduchová pištoľ Umarex Legends Parabellum P08 je balená v štýlovej kartónovej krabičke spolu s imbus kľúčom pre ovládanie skrutky zásobníka na doťahovanie bombičky CO2.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete strelivo, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor Colosus.cz:

Dlho sme čakali na tento model zbrane či už ako vzduchovku alebo airsoft. Tento zberateľský model Parabellum P08 poteší všetkých nadšencov pre zbrane 2. sv. vojny. Konečne je pohyblivý aj záver zbrane. Teraz už chýbajú len drevené črienky, ktoré Umarex bohužiaľ snáď len zatiaľ neponúka.

  • Legends P08
  • Zásobník Legends P08
  • Imbus kľúč
  • Návod so záručným listom
  • Kartónová krabička
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 90 m/s
Zásobnik 20 ran
Strelivo ocelové BB Broky
Typ mechanizmu CO2 plyn
Montážna lišta ne
Dlžka hlavne 95 mm
Celková dlžka 220 mm
Hmotnosť 855 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X