Vzduchová pištoľ Legends P08 End Of WWII BlowBack

Vzduchová pištoľ Legends P08 End Of WWII BlowBack
Predaj ukončený
Vaša cena:
192,22 € s DPH
158,86 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
doprodano-5.8313
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Už nie je v predaji
osobný odber:Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Legends P08 BlowBack CO2 END OF WWII

Dlho očakávaná replika Parabellum P08 od Umarex s pohyblivým záverom počas streľby, verné celokovové spracovanie doplnené o čierne plastové črienky s výrazným vrúbkovaním.

Špeciálna edícia End Of WWII - opotrebovaná akoby patinovaná verzia s historickým značením.

Bombička CO2 12g, ktorá poháňa strelivo vpred a zabezpečuje tiež pohyb záveru zbrane počas streľby sa vkladá do vyjmutelného zásobníka. Bombička sa v zásobníku zaistuje skrutkou v spodnej časti zásobníka ovládanou pomocou dodávaného imbus kľúča. Bombičku CO2 je potreba v Legends P08 vzhľadom k Blowback poriadne dotiahnuť.

Legends Parabellum P08 BlowBack je vzduchovou pištoľou na oceľové BB broky kalibru 4,5 mm. Tento typ vzduchových pištolí sa vyznačuje vyššou kapacitou zásobníka a to presne 20 oceľových BB guličiek. Vkladajú sa do zásobníka s bombičkou.

Poistka proti náhodnému výstrelu sa nachádza v zadnej časti pištole a ovláda sa posuvom páčky medzi pozíciami F - odistené a S - zaistené.

Spúšťový mechanizmus modelu Legends P08 je typu Single Action. Spúšť je teda aktívna iba za predpokladu, že je zbraň natiahnutá. Po prvom vlastnom natiahnutí záveru mechanicky rukou strelca a následnom výstrele sa sama vďaka Blowback natiahne a nabie ďalšiu oceľovú BB guľôčku. Toto je systém poloautomatické pištole.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po natiahnutí zbrane a stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Vzduchové pištole poháňané plynom CO2 z bombičky 12g sú určené k nácviku ovládanie zbrane ak cvičnej streľbe na cieľ. Vzhľadom na použitie streliva typu oceľových BB brokov sú hlavne hladké a teda nie je streľba z týchto zbraní tak presná ako zo zbraní iba na diabolky, ale obrovskou výhodou je vyššia kapacita zásobníka.

Vzduchová pištoľ Umarex Legends Parabellum P08 je balená v štýlovej kartónovej krabičke spolu s imbus kľúčom pre ovládanie skrutky zásobníka na doťahovanie bombičky CO2.

V sekcii odporúčame kúpiť k tomuto modelu nájdete strelivo, púzdra, čistenie a ďalšie vhodné príslušenstvo.

 

Názor Colosus.cz:

Funkčný zberatelský kúsok.

  • Legends P08 END OF WWII
  • Zásobník Legends P08
  • Imbus kľúč
  • Návod so záručným listom
  • Kartónová krabička
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 90 m/s
Zásobnik 20 ran
Strelivo ocelové BB Broky
Typ mechanizmu CO2 plyn
Montážna lišta ne
Dlžka hlavne 95 mm
Celková dlžka 220 mm
Hmotnosť 855 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X