Vzduchová pištoľ Umarex HPP

Vaša cena:
90,74 € s DPH
74,99 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
5.8156
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
1 ks
Brno
1 ks
Třinec
7 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Umarex HPP

Celokovové vyhotovenie vzduchovej pištole aj s vnútornými mechanizmy zo zliatiny kovu.

Polymérové ​​sú iba črienky rukojeti a zásobník pištole Umarex HPP.

Bombička CO2 12g sa vkladá do rukoväte zo zadnej strany pod krytku. Zaistenie bombičky sa vykonáva krídlovou skrutkou v pätke rukoväti.

Polymérový zásobník pištole Umarex HPP na 15ks oceľových 4,5mm BB brokov je umiestnený v prednej časti rukoväte, možno dokúpiť samostatne na tomto odkaze http://www.colosus.sk/zasobnik-umarex-hpp/.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Istenie proti výstrelu tzv. poistku nájdete na ľavej strane nad spúšťou. Ovláda sa vpred a vzad. V pozícii vpredu je zbraň odistená a v pozícii vzadu je zaistená.

Spúšťový mechanizmus modelu Umarex HPP funguje v režime Dual Action - so stlačením spúšte sa zároveň naťahuje vnútorný kohút zbrane a po dotlačení dôjde k úderu kohúta na úderník.

Pre realistickosť streľby bola pištoľ vybavená systémom BlowBack, ktorý zaisťuje pohyb záveru pri streľbe. Zbraň sa potom opticky chová rovnako ako pri streľbe z ostrej zbrane. Nesmierne zábavné.

V prednej časti pod hlavnou sa nachádza krátka weaver lišta 22mm. Dá sa využiť na montáž taktických doplnkov napr. svietidla.

Umarex HPP je vzduchová pištoľ vhodná pre hobby streľbu. Nemá drážkovanú hlaveň, ale môže sa chváliť veľkou kapacitou zásobníka a realistickú streľbou.

V sekcii odporúčame kúpiť nájdete vhodné príslušenstvo.

 

Názor colosus.cz:

Jedna z cenovo najdostupnejších celokovových zbraní so systémom Blow-Back. Naozaj vydarený kúsok ktorý už na prvý pohľad nevyzerá lacno a pôsobí skôr ako drahší model. Jednoduchá obsluha a manipulácia ako v obsluhe zásobníka na BB broky tak vo vkladaní CO2 bombičky. Príjemne sedí v dlani a plusom je aj weaver lišta 22mm pre montáž svietidla či iného taktického mieridlá. BlowBack umocňuje pôžitok zo streľby.

  • Umarex HPP
  • Zásobník Umarex HPP
  • Návod so záručným listom
  • Kartonová krabička
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 130 m/s
Zásobnik 15 ran
Strelivo ocelové BB Broky
Typ mechanizmu CO2 plyn
Montážna lišta 22 mm
Pažba plast
Dlžka hlavne 98 mm
Celková dlžka 175 mm
Hmotnosť 815 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X