Vzduchovka AirMaster Puncher Breaker kal.4,5mm

Vzduchovka AirMaster Puncher Breaker kal.4,5mm
Predaj ukončený
Vaša cena:
532,96 € s DPH
440,47 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
AirMaster
Katalógové číslo:
doprodano-APB45W
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Už nie je v predaji
osobný odber:Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

AirMaster Puncher Breaker 4,5 mm

Výrobca AirMaster sa pri výrobe modelov Puncher inšpiroval u konkurencie Hatsan a Evanix ani pri type Breaker tomu nie je inak. Výsledkom je nová turecká PCP vetrovka s krásným funkčným vzhľadom a vychytávkami navyše.

Najdôležitejším prvkom vzduchovky je samozrejme jej hlaveň. Puncher Breaker napriek k nižšej cenovej kategórii dostal kvalitne závitovaniú hlaveň s dĺžkou 535 mm zakončenou kovovým krytím závitu 1/2 UNF pre kompenzátor hluku Airmaster, ktorý je súčasťou balenia.

AirMaster Puncher Breaker nemá bežná mieridlá, a preto je vybevený montážnou lištou 22 mm pre optiku či kolimátor.

Mechanika prebíjanie akoby vychádzala z Evanixu. Automatický otočný 14 raný zásobník s diabolka sa predtáča počas vkladania diaboliek.

Po vložení zásobníka do vzduchovky AirMaster Puncher Breaker odklopení páky prebíjanie a potiahnutí vzad sa pootočí. Po priklopenie páky prebíjania bodec vezme diabolku zo zásobníka a vloží ju do hlavne. Diabolka teda štartuje priamo z hlavne, čo zvyšuje presnosť.

Oceľový zásobník vzduchu nazývaný tiež ako kartuša má zväčšený objem na 280cc. Maximálny plniaci tlak je 200 BAR. Aktuálny tlak môžete kontrolovať na manometri v prednej časti kartuše.

Plnenie kartuše sa vykonáva Quick Fill ventilom za pomocou ručnej pumpy alebo prepúšťaním z fľaše. Pre plnenie z fľaše je nutná hadica s vlastným manometrom a odpúšťacím ventilom.

Špecialitou modelov Air Master Puncher je regulácia výkonu jednoducho otočnou skrutkou. V maximálnom tlaku regulácia dovoľuje výkon 16J zodpovedajúci až 250 m/s. Minimum regulácie potom zodpovedá úsťovej rýchlosti 200 m/s teda približne 10J. Vďaka tejto regulácii výkonu môžete kvalitu streľby prispôsobiť vzdálonosti na ktorú strieľate. Ozajstní strelci totiž vedia, že na kratšie vzdialenosti je vhodnejší nižší výkon.

Nezabudlo sa na istenie zbrane proti náhodnému výstrelu - poistku. Nájdete ju z pravej strany v zadnej časti mechanického ústrojenstva. Manuálna poistka sa ovláda posunutím páčky vpred a vzad medzi značením S zaistené a F odistené.

Celý systém Bullpup vetrovky AirMaster Puncher Breaker výrobca osadil do nádhernej drevenej orechové pažby a práve vďaka Bullpup konštrukčnému riešeniu dosahuje iba 730 mm celkovej dĺžky.

Je úžasné až prekvapujúce, že sa podarilo toto všetko udržať v nízkej celkovej hmotnosti 3 250 g.

V sekcii odporúčame prikúpiť nájdete príslušenstvo a prostriedky na údržbu vzduchoviek Puncher.

 

Názor Colosus.cz

Otestovali sme túto novinku menej známe značky AirMaster a musíme konštatovať, že to bude ťažký súper pre už zabehnuté modely Hatsan a Evanix. Regulácia výkonu je čerešničkou na torte zaujimavé a funkčné skrátené Bullpup konštrukcie tejto PCP vzduchovky.

  • AirMaster Puncher Breaker 4,5mm
  • Zásobník AirMaster Puncher 2ks
  • Quick Fill ventil
  • Kompenzátor hluku
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufor
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 250 m/s
Zásobnik 14 ran
Strelivo olověné diabolo
Typ mechanizmu stlačený vzduch
Montážna lišta 22 mm
Pažba dřevo - ořech
Dlžka hlavne 535 mm
Celková dlžka 730 mm
Hmotnosť 3 250 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X