Vzduchovka AirMaster Puncher Synthetic kal.5,5mm

Vzduchovka AirMaster Puncher Synthetic kal.5,5mm
Predaj ukončený
Vaša cena:
399,63 € s DPH
330,27 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
AirMaster
Katalógové číslo:
doprodano-AP4455S
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Už nie je v predaji
osobný odber:Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

AirMaster Puncher Synthetic 5,5 mm

Výrobca AirMaster sa pri výrobe modelu Puncher inšpiroval u konkurencie Hatsan a Evanix. Výsledkom je nová turecká PCP vetrovka s krásnym funkčným vzhľadom a vychytávkami navyše.

Najdôležitejším prvkom vzduchovky je samozrejme jej hlaven. Puncher ma na vzdory nižšej cenovej kategórie kvalitnú závitovanú hlaven s dĺžkou 470 mm zakončenú kovovým krytím závitu 1/2 UNF pre kompenzátor hluku Hatsan.

Pozor TRUGLO mušku nájdete v balení aj s hľadím. V prípade, že nebudete využívať k mierení optiku, môžete vetrovku osadiť TRU-GLO mieridlami.

AirMaster Puncher je po všetkých stránkach univerzálny, a preto tu nájdete montážnu lištu 11 mm aj 22 mm.

Mechanika prebíjaniea akoby vychádzala z Evanixu. Automatický otočný 12 raný zásobník s diabolkami sa předtáčí počas vkladania diaboliek.

Po vložení zásobníka do vzduchovky AirMaster Puncher odklopení páky prebíjania a potiahnutí vzad sa pootočí. Po priklopenie páky prebíjania bodec vezme diabolku zo zásobníka a vloží ju do hlavne. Diabolka teda štartuje priamo z hlavne, čo zvyšuje presnosť.

Oceľový zásobník vzduchu nazývaný tiež ako kartuša má vyšší objem až 230cc. Maximálny plniaci tlak je 200 BAR. Aktuálny tlak môžete kontrolovať na manometri naspodku predpažbia.

Plnenie kartuše sa robí cez Quick Fill ventil za pomocou ručnej pumpy alebo prepúšťaním z fľaše. Pre plnenie z fľaše je nutná hadica s vlastným manometrom a odpúšťacím ventilom.

Špecialitou modelu Air Master Puncher je regulácia výkonu jednoducho otočnou skrutkou. V maximálnom tlaku regulácie dovoľuje výkon 16J zodpovedajúce až 200 m/s. Minimum regulácie potom zodpovedá úsťovej rýchlosti 160 m/s teda približne 10J. Vďaka tejto regulácii výkonu môžete kvalitu streľby prispôsobiť vzdálonosti na ktorú strieľate. Naozajstné strelci totiž vie, že na kratšie vzdialenosti je vhodnejší nižší výkon.

Istenie zbrane proti náhodnému výstrelu - poistka. Nájdete ju z pravej strany v zadnej časti mechanického ústrojenstva. Manuálna poistka sa ovláda posunutím páčky vpred a vzad medzi značením S zaistené a F odistené.

Celý systém vetrovky AirMaster Puncher výrobca osadil do syntetickej - polymérovéj pažby, ktorá má navyše nastaviteľnú lícnicu a v prednej časti predpažbia malú RIS lištu 22mm. Syntetické pažby majú nespornú výhodu v odolnosti voči zlým klimatickým podmienkam.

Je úžasné až prekvapujúce, že sa podarilo toto všetko udržať v nízkej celkovej hmotnosti 3 250 g.

V sekcii odporúčame prikúpiť nájdete príslušenstvo a prostriedky na údržbu vzduchovky Puncher.

 

Názor Colosus.cz

Otestovali sme túto novinku menej známe značky AirMaster a musíme konštatovať, že to bude ťažký súper pre už zabehnuté modely Hatnsat AT a Evanix. Regulácia výkonu je čerešničkou na torte. Zaujimavá a funkčná konštrukcia tejto PCP vzduchovky.

  • AirMaster Puncher Synthetic 5,5mm
  • Zásobník AirMaster Puncher 2ks
  • Quick Fill ventil
  • TRU-GLO muška a hľadie
  • Návod so záručným listom
  • Kartónová krabica
Parameter Popis
Kaliber 5,5 mm
Úsťová rýchlosť 200 m/s
Zásobnik 12 ran
Strelivo olověné diabolo
Typ mechanizmu stlačený vzduch
Montážna lišta 11 i 22 mm
Pažba plast
Dlžka hlavne 470 mm
Celková dlžka 1 000 mm
Hmotnosť 3 250 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X