Vzduchovka ASG TAC4.5 kal.4,5mm

Vaša cena:
99,63 € s DPH
82,34 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
ASG
Katalógové číslo:
18102
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
12 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

ODPORÚČAME KÚPIŤ
Vzduchovka ASG TAC4.5

Firma ASG pôsobí na poli voľnopredajných zbraní už veľa rokov. Najznámejšie sú v ČR jej autentické repliky pištolí Českej zbrojovky CZ 75.

Vzduchová puška vyzerá, že vychádza z pištole. Napovedá tomu rukoväť pušky, do ktorej sa vkladá pohon v podobe CO2 bombičky 12g aj zásobník na oceľové BB 4,5mm s kapacitou 21 BB.

Bola tu predĺžená kovová hlaveň a navyše je prekrytá širším plášťom. Vzhľadom na typ streliva je predĺženie výhodné, zvyšuje presnosť.

Systém zbrane ASG TAC 45 je usadený do polymérovej pažby s dierou. Taktický dizajn vzduchovky ďalej podčiarkujú RIS lišty 22 mm zospodu predpažbia aj nad hlavnou.

Hľadí aj mušku je možné na lište posúvať podľa potrieb. Muška má vložené svetlovodné vlákno. Hľadia je nastaviteľné - typ - priehľadové.

CO2 vzduchovky ASG TAC 4.5 sa vyznačujú veľmi nízkou hmotnosťou 1 565 g. Je tak vhodná nielen pre dorast, ale aj deti nižšieho veku. Ak by snáď bola stále ťažká nájdete v balení teleskopickú sklopnú dvojnožku.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Vzduchové pušky ASG TAC4.5 na oceľové BB broky 4,5 mm sú vhodné pre hobby streľbu, výhodou použitia tohto typu streliva je možnosť vyššej kapacity zásobníka. Strelivo je tvrdší ako diabolo. Nedeformuje sa v takej miere, aby dochádzalo k veľkej strate energie, preto sa zdá streľba týmto strelivom silnejší a deštruktívnejší. Aj napriek tomu, že je hlaveň hladká vďaka predĺženiu má oproti pištoliam vyššiu presnosť.

 

Názor Colosus.cz:

Prevedenie, nápad a hlavne cenová dostupnosť sa nám naozaj páči. Za rozumné peniaze dostaniete zábavnú vzduchovú zbraň na hobby a snáď aj terčovú streľbu. Dokážu s ňou strieľať aj dospelí, aj keď je primarne mladšie strelce.

  • ASG TAC4.5
  • Zásobník ASG TAC 45
  • Dvojnožka ASG
  • Návod so záručným listom
  • Kartonová krabica
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 130 m/s
Zásobnik 21 ran
Strelivo ocelové BB Broky
Typ mechanizmu CO2 plyn
Montážna lišta 22 mm
Pažba plast
Dlžka hlavne 285 mm
Celková dlžka 900 mm
Hmotnosť 1 565 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X