Vzduchovka Hammerli 850 Air Magnum Target Kit

Vaša cena:
425,56 € s DPH
351,70 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
465.00.15-2
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Dočasne nedostupné
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
0 ksPočet ks Nedostupné
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

Umarex 850 Air Magnum Target Kit

Edícia Target Kit sa oproti základnej verzii liší výbavou. S verziou 850 AirMagnum Target Kit získate navyše adaptér 2x12g, balenie streliva diabolo, kompenzátor a hlavne puškohľad Walther 6x42. Full SNIPER EDITION :-)

Precízna celokovová konštrukcia systému vzduchovky nesie jasné znaky nemeckej kvality.

Pažba pre model Hammerli Air Magnum 850 vyrobená z polyméru, tvar a farba podtrhuje taktický dizajn vzduchovky.

Kombinácia pohonu CO2 a dlhé dražkovanie hlavne zaisťuje vysokú presnosť a tým skvelý výsledky streľby.

Vzduhovka Hammerli AirMagnum 850 Target Kit využíva v základe väčšiu 88g CO2 bombičku, s ktorou vystrieľa cca 200 výstrelov. Pomocou adaptéru pre 850 AirMagnum, môžu byť použité štandardné bombičky 12g. Nájdete ho na tomto odkaze: http://www.colosus.sk/adapter-pre-850-air-magnum-2ks-co2-12g/

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Lákadlom u vzduchovky 850 Air Magnum TK je hlavne víceranný zásobník. Venčekové zásobník na 8ks streliva typu diabolo sa vkladá do mechanizmu pred páčku prebíjanie. Zdvihnutím páčky prebíjania a zatiahnutím do zadnej polohy dôjde k pootočeniu zásobníka a po následnom vrátení páčky do prednej pozície vtlačí diabolka zo zásobníka priamo do hlavne. Zásobník možno dokúpiť samostatne tu: http://www.colosus.sk/zasobnik-hammerli-850-air-magnum-kal-4-5mm/

Po nabití zbrane zareaguje automatická poistka proti výstrelu. Nájdete ju na začiatku systému zbrane ľahko dostupném palcom. Pre odistenie stačí stlačiť a posunúť poistku vpred.

Spúšťový mechanizmus s možnosťou regulácie dráhy.

Mieridlá modelu Hammerli 850 Air Magnum sú ľahko čitateľné vďaka Tru-Glo technológii. Hľadie vzduchovky zelené, muška červená.

Ak by mieridlá nestačili je tu lišta 11mm, na ktorú môžete namontovať optiku alebo kolimátor. V ponuke je tiež přechodka na dnes už bežnejší montážnu lištu 22mm. Nájdete ju tu: http://www.colosus.sk/montazna-lista-22mm-airmagnum-850/

Vzduchovka Hammerli 850 AirMagnum Target Kit je určená pre streľbu terčovú diabolkami kalibru 4,5 mm. Diabolky sú mäkšie ako vŕtanie v hlavni, a preto môžu v hlavni zostávať zvyšky olova, ktoré majú na svedomí horšiu kvalitu streľby. V sekcii odporúčame dokúpiť nájdete nielen príslušenstvo pre túto vzduchovku, ale aj produkty potrebné k správnej údržbe.

 

Názor colosus.cz:

Vďaka využitiu najnovších technologií pri výrobe je táto zbraň veľmi presná aj na vzdialenosti 50 m - 60 m. Vďaka 88g bombičke je možné vystreliť 200 rán (180 plných, 20 slabších). Pri dokúpenia adaptéra na malé 12g bombičky vystrielate cca. 100 rán, prevádzka na malé 12g bombičky vychádza lacnejšie. Pažba má symetrické tvarovanie ak pre pravákov tak ľavákov. Naozaj presná vzduchovka v štýle strelby sniper. Rozdiel medzi Target Kit a verziou XT: XT má dvojnožku ale nemá adaptér na CO2 12g.

  • Umarex 850 AirMagnum
  • Adaptér na 12g bombičky
  • Puškohľad Walther 6x42
  • Imbusový kľúč
  • 500 ks diabolo
  • Kompenzátor alebo tlmič
  • 2 ks zásobníka
  • Návod so záručným listom
  • Polystyrénová krabica s tlačeným kartonovým prebalom
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 250 m/s
Zásobnik 8 ran
Strelivo olověné diabolo
Typ mechanizmu CO2 plyn
Montážna lišta 11 mm
Pažba plast
Dlžka hlavne 600 mm
Celková dlžka 1160 mm
Hmotnosť 3500 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X