Vzduchovka SPA Artemis CR600W kal.4,5mm

Vaša cena:
158,89 € s DPH
131,31 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
SPA
Katalógové číslo:
CR600W45
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
2 ks
Třinec
15 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

ODPORÚČAME KÚPIŤ


Vzduchovka SPA CR600W kal.4,5mm

Dlhá vzduchovka firmy SPA využíva pohon z jednej CO2 bombičky 12g. Špecialitou je to, že do tlakového puzdra vkladáte hneď tri. Máte vždy pri sebe dve náhradné. Pozor! všetky bombičky sa vkladajú zúženým hrdlom do tlakového puzdra vzduchovky. Po vystrieľaniu prvej bombičky CO2 stačí zmeniť ich poradie.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Model SPA CR600W konštrukčne výrazne napodobňuje modely značky Crosman. Vzduchovky dostaly dlhú kvalitnu drážkovanú hlaveň s dĺžkou 450 mm.

Na hlavni nájdete pevnú mušku a nastaviteľné hľadí, ktoré možno ľahko zložiť a do pripravenej drážky 11mm osadiť iný zameriavací prvok ako je kolimátor či optika - puškohľad.

Celý systém vzduchovky SPA CR600W je osadený do príjemne tvarované drevené bukové pažby s gravírovaným predpažbím podobne ako sme zvyknutí u Slavie 631.

Hmotnosť sa u tohto modelu podarila výrobcom udržať na 2 100 g, vzduchovka teda vyhovuje dospelým aj streleckému dorastu.

Spúšťový mechanizmus SPA CR600W funguje v režime Single Action. Istenie spúšte tzv. poistku nájdete v prednej časti lúčiku. Poistka je manuálna a ovláda sa stlačením z ľavej alebo pravej strany. Pre odistenie stlačíte poistku z pravej strany, potom sa v ľavo objavia červené značenie a vzduchovka je odistená.

Do systému prebíjania vzduchovky SPA môžete vkladať diabolky jednotlivo alebo môžete využiť dodávaného zásobníka na 9 diaboliek. Výmena je veľmi jednoduchá. Stačí do strany vysunúť pôvodný jendoranový adaptér a zameniť ho za zásobník.

V sekcii doporučujeme dokúpiť ku vzduchovke SPA CR600W nájdete vhodné strelivo, príslušenstvo a prostriedky na údržbu.

 

Názor colosus.cz

Firme SPA sa zapáčili CO2 modely vzduchoviek Crosman, preto dali vzniknúť modelu SPA CR600W. Ako to tak býva, nové prevedenie vždy prináša lepšie riešenie v podobe ľahko demontovateľného hľadí, tlakového púzdra ukrýcajícího hneď 3 bombičky CO2 12g a rozhodne príjemnejšiu drevenú pažbu. Spojením kvalitné hlavne a systému CO2 bez spätného rázu získalo SPA do svojho portfólia presnú, ľahkú vzduchovku.

  • SPA CR600W 4,5mm
  • Zásobník SPA 9 rán
  • Súprava tesnenia
  • Návod so záručným listom
  • Polystyrénová krabica s kartónovým prebalom
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 210 m/s
Zásobnik 9 rán
Strelivo olověné diabolo
Typ mechanizmu CO2 plyn
Montážna lišta 11 mm
Pažba dřevo - buk
Dlžka hlavne 450 mm
Celková dlžka 950 mm
Hmotnosť 2 100 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X