Vzduchovka SPA Artemis PR900W kal.4,5mm

Vaša cena:
221,85 € s DPH
183,35 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
SPA
Katalógové číslo:
PR900W45
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Skladom
osobný odber:
Praha
1 ks
Brno
1 ks
Třinec
37 ksPočet ks
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

ODPORÚČAME KÚPIŤ


Vzduchovka SPA PR900W kal.4,5mm

Dlhá vzduchovka firmy SPA využíva pohonu vzduchom dodávaným z vlastného kontajnera s maximálnym tlakom 200BAR. Vzduchovky tohto typu patria do kategórie PCP.

Vzduch do kontajnera často označovaného ako kartuša vzduchovky doplníte za pomocou QuickFill ventilu z pumpy alebo väčšej fľaše so vzduchom. Maximálny plniaci tlak je 200 BAR. Opätovné dotlakování zásobníka vzduchu odporúčame už pri znížení tlaku na 70 BAR. Aktuálny tlak zistíte z manometra, ktorý nájdete zospodu predpažbia vzduchovky.

Model SPA PR900W konštrukčne výrazne napodobňuje modely značky Crosman. Vzduchovky dostali dlhú kvalitne drážkovanú hlaveň s dĺžkou 450 mm.

Na hlavni nájdete pevnú mušku a nastaviteľné hľadí, ktoré možno ľahko zložiť a do pripravenej drážky 11mm osadiť iný zameriavací prvok ako je kolimátor či optika - puškohľad.

Celý systém vzduchovky SPA PR900W je osadený do príjemne tvarované drevené bukové pažby s gravírovaným predpažbím podobne ako sme zvyknutí u Slavie 631.

Hmotnosť sa u tohto modelu podarila výrobcovi udržať na 2 270 g, vzduchovka teda vyhovuje dospelým aj streleckému dorastu.

Spúšťový mechanizmus SPA PR900W funguje v režime Single Action. Istenie spúšte tzv. poistku nájdete v prednej časti lúčiku. Poistka je manuálna a ovláda sa stlačením z ľavej alebo pravej strany. Pre odistenie stlačíte poistku z pravej strany, následne sa v ľavo objavia červené značenie a vzduchovka je odistená.

Do systému prebíjania vzduchovky SPA môžete vkladať diabolky jednotlivo alebo môžete využiť dodávaný zásobník na 9 diaboliek. Výmena je veľmi jednoduchá. Stačí do strany vysunúť pôvodný jendoranový adaptér a zameniť ho za zásobník.

V sekcii doporučujeme dokúpiť ku vzduchovke SPA PR900W nájdete vhodné strelivo, príslušenstvo a prostriedky na údržbu.

Súčasťou balenia vzduchovky je QuickFill ventil, ale pre plnenie potrebujete pumpu s hadicou a rýchlospojku alebo fľašu.

 

Názor colosus.cz

Cenovo najdostupnější PCP vzduchovka. Nenechajte sa mýliť nízkou cenou, spracovanie je kvalitné a s nápadom. Veľkou výhodou je nízka hmotnosť vetrovky. Pokiaľ máte vyriešené plnenie vzduchom je to lepší variant ako kupovať CO2 bombičky pre model CR600W.

  • SPA PR900W 4,5mm
  • Zásobník SPA 9 rán
  • QuickFill ventil
  • Súprava tesnenia
  • Návod so záručným listom
  • Polystyrénová krabica s kartónovým prebalom
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 240 m/s
Zásobnik 9 rán
Strelivo olověné diabolo
Typ mechanizmu stlačený vzduch
Montážna lišta 11 mm
Pažba dřevo - buk
Dlžka hlavne 450 mm
Celková dlžka 950 mm
Hmotnosť 2 270 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X