Vzduchový samopal Heckler&Koch MP5 K-PDW

Vaša cena:
140,37 € s DPH
116,01 € bez DPH

Predaj od 18-ti rokov!
Výrobca:
Umarex
Katalógové číslo:
5.8159
Záruka:
2 roky

Dostupnosť: Dočasne nedostupné
osobný odber:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
0 ksPočet ks Nedostupné
Objednávky po telefóne
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na predavača

ODPORÚČAME KÚPIŤ
Heckler & Koch MP5 K-PDW

Jedinečná replika samopalu HK MP5 s originálnymi logami na oceľové BB broky kalibru 4,5 mm.

Zatiaľ ani tento model vzduchového samopalu nevie strieľať dávkou, ale je možné stláčať spúšť rýchlo a vytvoriť tak vlastnú kadenciu samopalu.

Zásobník modelu HK MP5 pojme neuveriteľných 41 oceľových BB brokov. Vďaka tak veľkej kapacite zásobníka nie je prekážkou ani menej presná hladká hlaveň samopalu. Prednosť tu dostalo deštruktívne oceľové strelivo.

Na prvý pohľad vyzerá vzduchový samopal Heckler & Koch MP5 K PDW polymérový, ale jedná sa len o prekrytie zliatinové konštrukcie. Pozor nie je rozhodne hračka.

Pohonom streliva je tu bombička CO2 12g, ktorá sa vkladá do priestoru v zadnej časti tela samopalu. Pre vloženie bombičky je nutné oddeliť pažbu od zvyšku tela zbrane.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Pažba vzduchového samopalu Heckler & Koch MP5 je sklopná. Navyše je možné za pomoci viečka, ktoré je súčasťou balenia používať samopal bez pažby.

Ďalej v balení nájdete aj montážnu lištu 22mm weaver pre montáž kolimátora či optiky.

Poistku, zabezpečenie zbrane proti náhodnému výstrelu nájdete z ľavej strany nad rukoväťou v podobe páčky. V pozícii ukazujúce na červenú nábojnicu je samopal odistený. V pozícii kedy ryska ukazuje na preškrtnutou nábojnicu je samopal zaistený.

Spúšťový mechanizmus HK MP5 iba v režime Double Action - spolu so stlačením spúšte dochádza k natiahnutiu vnútorného kohúta a ten po dotlačení spúšte udrie do ventilu samopalu.

Systém Blow-Back po prvom výstrele zaistí natiahnutie vnútorného kohúta, a tým odľahčí spúšť pre ďalší výstrel.

V sekcii odporúčame kúpiť k vzduchovému samopalu Heckler & Koch MP5-K PDW nájdete vhodné príslušenstvo a prostriedky na údržbu.

 

Názor Colosus.cz:

Jedinečná replika HK MP5 ako vzduchovka na CO2. Je to prvý model vzduchovky s veľkokapacitným zásobníkom na oceľové BB broky. 41 výstrelov Vám zaručí deštrukčnú streľbu. Veľmi vydarená replika so všetkými logami výrobcu Heckler & Koch. Je vybavená systémom Blow-Back, ktorý uľahčuje streľbu a dodáva zbrani autentickosť pri streľbe. Zadná sklopná pažba sa dá odmontovať a zasplepit. Tým dostanete kratšiu verziu MP5K. Naozaj jedinečná a podarená vzduchovka v taktickom štýle.

  • Heckler&Koch MP 5 K-PDW
  • RIS lišta
  • Víko pre použitie zbrane bez pazby
  • Návod so záručným listom
  • Kartonová krabica
Parameter Popis
Kaliber 4,5 mm
Úsťová rýchlosť 160 m/s
Zásobnik 41 ran
Strelivo ocelové BB Broky
Typ mechanizmu CO2 plyn
Montážna lišta 22 mm
Pažba plast
Dlžka hlavne 170 mm
Celková dlžka 360/590 mm
Hmotnosť 1635 g

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
captcha image  
* povinné položkyVaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Otázka*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrať variantu.

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X