Brúsky DMT

Brúsky DMT s diamantovými kameňmi pre rýchle a jednoduché obnovenie ostria nielen u nožov, ale aj u rôzneho záhradného náradia.

Čierny - extra hrubý 60 mikrónov, zrnitosť 220 mesh, vhodný pre vybrúsenie ostrie u zničených nožov a nástrojov. Vhodný tiež k ostrenie nástrojov na sekanie ako sú sekery alebo čepele nožov trávnych kosačiek.

Modrý - hrubý 45 mikrónov, zrnitosť 325 mesh, rýchlo obnoví ostrie na zanedbaných alebo opotrebovaných nožoch a nástrojoch. Výborný na záhradné náradie, športové nože, nožnice a všeobecné náradie.

Červený - jemný 25 mikrónov, zrnitosť 600 mesh, ideálny pre dosiahnutie vskutku veľmi "nabroušeného" ostrie u kvalitných nožov, drevárskych nástrojov, ktoré sú pravidelne používané.

Zelený - extra jemný 9 mikrónov, zrnitosť 1200 mesh, pre dohlazení ostrie u veľmi kvalitných nožov a drevárskych nástrojov. Odporúča sa používať po nabrúsení na jemnom kameni. Prehľad modelových radov.

Biely - keramický 7 mikrónov, teda o niečo jemnejšia ako zelený diamantový Brousek
Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X