Vzduchové pušky CO2

Vzduchovky na CO2 sú určené pre presnú športovú streľbu. Ich plusom je tichý chod, možnosť víceranných venčekových zásobníkov, rýchle a pohodlné prebíjanie, vyššia presnosť vzhľadom k zanedbateľným až nulovým spätným rázom pri streľbe. Modely napodobňujú rôzne druhy streľby - sniper - taktiky - broková - western.


Značka: • Vzduchová puška Beretta CX4 Storm

  Skladom 314,44 € s DPH

  Beretta CX4 Storm, jedinečné vzduchovky na CO 2 pre taktickú streľbu diabolkami, 30 rán.

 • Vzduchová puška Walther Lever Action Duke

  Skladom 381,11 € s DPH

  Walther Lever Action Duke, limitovaná edícia jedinečnej westernovej pušky Duke, vzduchovka CO2 s pohomen na 88g CO2 bombičku a 8 raným venčekovým zásobníkom na diabolo.

 • Vzduchová puška Walther Lever Action Long

  Skladom 361,11 € s DPH

  Walther Lever Action, jedinečné westernové vzduchovky typu Winchester na 88g CO2 bombičku s venčekovým zásobníkom na diabolo.

 • Vzduchová puška Walther Lever Action Long zlatý

  Skladom 381,11 € s DPH

  Walther Lever Action Wells Fargo, jedinečné westernové vzduchovky typu Winchester na 88g CO2 bombičku s venčekovým zásobníkom na diabolo, mechanizmy v puzdre s imitáciou zlata a rytinou

 • Vzduchovka SPA Artemis CR600W kal.5,5mm

  Skladom 158,89 € s DPH

  SPA CR600W, vzduchovka dlhá s pohonom CO2 osadená do drevenej bukové pažby, možnosť streľby jednoranovo alebo cez 7 rany zásobník, nechýba klasické mieridlá a drážky pre montáž iného zameriavače, kolimátora či optiky.

 • Vzduchová puška Beretta Cx4 Storm XT

  Dočasne nedostupné 395,93 € s DPH

  Beretta CX4 Storm XT, jedinečné vzduchovky na CO2 v sete s puškohľadom a bipod pre taktickú streľbu.
 • Vzduchová puška Walther Lever Action Steel Finish

  Dočasne nedostupné 403,33 € s DPH

  Walther Lever Action Steel Finish, jedinečné westernové vzduchovky typu Winchester na 88g CO2 bombičku s venčekovým zásobníkom na diabolo, matné niklované vyhotovenie s veľmi tmavou pažbou
 • Vzduchovka SPA Artemis CR600W kal.4,5mm

  Dočasne nedostupné 158,89 € s DPH

  SPA CR600W, vzduchovka dlhá s pohonom CO2 osadená do drevenej bukové pažby, možnosť streľby jednoranovo alebo cez 9 rany zásobník, nechýba klasické mieridlá a drážky pre montáž iného zameriavače, kolimátora či optiky.
Špeciálna ponuka
Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadavaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies

X