+420 774 727 554 (Po-Pá 8-15 hod.)
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Záruka a reklamace

Zakladáme si na kvalite produktov a starostlivo výberáme dodávateľov, napriek tomu sa môže stať, že občas niečo nefunguje tak, ako má. V takom prípade sa môžete spoľahnúť, že sa k reklamáciám postavíme čelom a vyjdeme vám maximálne v ústrety.
Najčastejšie otázky

Čo všetko treba poslať?

Ak sa nejedná o vrátenie tovaru do 14 dní, kde je vhodné zaslať úplne všetko v čo najlepšom stave, stačí zaslať vadný výrobok s popisom závady a kontaktom alebo číslom vyplnené reklamácie. Pokiaľ Vám nefunguje nejaká kombinácia tovaru, najčastejšie zbraň a munícia, je vhodné poslať oboje, aby sme pôvodca závady odhalili čo najskôr.

Ako dlho to bude trvať?

Zákonom je stanovená maximálna doba na vybavenie reklamácie 30 kalendárnych dní. Doba je vždy úmerná náročnosti opravy a vyťažením servisného strediska. Nečakáme na uplynutí stanovenej doby, pokiaľ to ide od ruky, máte výrobok späť za pár dní.

Prečo vyplňovať reklamačný formulár?

Reklamačný formulár Vás navedie, aké údaje potrebujeme k prijatiu a vybavenie reklamácie. Môžete samozrejme popis závady napísať ručne alebo ľahko naťukať do klávesnice. Ak ste u nás registrovaní, môžete zadať reklamáciu tovaru na pár kliknutí.

Kam reklamáciu odoslať alebo kde ju odovzdať?

Po vytvorení reklamácie cez webový formulár dôjde k priradeniu čísla k reklamácii. Toto číslo slúži na jednoduchú identifikáciu. Nemusíte teda formulár tlačiť, stačí zásielku či odovzdanou reklamáciu, týmto číslom označiť. Reklamáciu môžete odovzdať na niektoré z našich prevádzok v ČR, alebo zaslať na slovenskú adresu RWO Team, s.r.o., P.O. Box č.90, Čadca 02201. tel. +420 602 670 573.

Článkov na stranu 12 24 72
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nášho špecialistu na zbrane.

Lukáš Sojčák
Lukáš Sojčák
+420 774 727 551 +420 558 341 801
(Po – Pia, 8 – 15 hod.)
Široká skladová zásoba
Tisíce produktov skladom
Autorizovaný servis
Záručné aj pozáručné opravy
Vlastná skúšobňa
Všetky zbrane oficiálne testované
Tím profíkov
Pomôžeme vám s výberom
Rýchly kontakt

Chcete sa na niečo spýtať? Potrebujete s niečím poradiť?
Obráťte sa na nás.

+420 774 727 554
(Po-Pá 8-15 hod.)
Novinky na dostrel

Pravidelne vám budeme posielať najhorúcejšie novinky a akcie z nášho e-shopu. O všetkom budete vedieť skôr ako ostatní. Žiadne šialené spamovanie, sľubujeme.

Odoslaním emailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov .

Platobné metódy:
V hotovosti
Dobierka
Prevodom
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.