+420 774 727 554 (Po-Pá 8-15 hod.)
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Značky

A

ALFA

Značka ALFA je predajnou značkou českej firmy Alfa Proj vyrábajúci nielen flobertky v našej ponuke, ale hlavne ostré zbrane.

ASG

Holandská značka ASG firmy Action Sport Guns disponuje licenciou Českej zbrojovky na výrobu replík zbraní CZ v airsoftovom a vzduchovkovom prevedení. Vďaka tomu máme v ponuke realistickú repliku CZ75 P-07 Duty.

Air Chrony

Značka českého výrobcu merače výkonu strely Air Chrono.

Alpina Sport

Pod touto značkou nemeckej firmy Umarex nájdete outdoorové vybavenie. Či už to sú čelové svetlá, multifunkčné náradie, sekery, mačety a píly.

Altaros

Český výrobca regulátorov tlaku a priechodiek pre PCP vetrovky.

Anti-Attack

Pod touto značkou sú nám vyrábané nemeckým výrobcom Hoernecke obranné spreje.

Avalon

Značku Avalon pochádzajúci z Anglicka nájdete na výrobkoch z kategórie Archery, príslušenstvo pre lukostreľbu a streľbu z luků a kuší.

B

Barnett

Svetoznáma americká značka výrobcu športových a loveckách kuší s množstvom patentov. Ďalej v portfóliu Barnett nájdete luky pre deti a dorast spolu s príslušenstvom pre odvetvie archery.

Bear

Značka Bear amerického výrobcu lukov a kuší Bear Archery. Jeho produkty sa tešia celosvetovej obľube. Každý rok výroba prejde modernizáciou, ktorá vždy z lukov Bear urobí špičku v obore. Bear Archery vlastní vela patentov, vďaka ktorým sú vždy o krok napred.

Beast Defence

Už podľa názvu sa značka Beast Defense zaoberá obranou, presnejšie obrannými prostriedkami a príslušenstvom k nim. Hlavným produktom je paralyzér Beast Defence Panther.

Beast Hunter

Pod značkou Beast Hunter nájdete v našej ponuke všetko z odvetvia archery. Výrobky Beasthunter sa môžu chváliť výborným pomerom ceny a výkonu. Hlavným produktom boli šípy do lukov a kuší, teraz táto značka ponúkna oveľa viac, stačí sa pozrieť.

Benjamin

Značku Benjamin používa americká firma Crosman pre svoje produkty vyšších radov. Na našom eshope nájdete vhlavne vzduchové zbrane tejto značky, či už PCP Marauder tak kvalitné zlamovacie vzduchovky s Nitro Piestom Benjamin Trail a ďalšie modely.

Beretta

Pod touto pôvodne talianskou licenčné značkou Beretta nemecká firma Umarex vyrába zbrane kategórie D, plynovky, vzduchovky, airsoftky, presné repliky modelov zbraní Beretta.

Bohning

Americká značka Bohning má príslušenstvo pre lukostreľbu a šípy. V našej ponuke nájdete napr. letky šípu a tuk na tetivu.

Borner

Pod touto značkou nájdete v našej ponuke repliky známych zbraní Colt 1911 a historických zbraní Makarov.

Browning

Pod licenciou značky Browning nemecký Umarex uvádza na trh autentické repliky zbraní Browning v expanznom, airsoftovom a vzduchovkovom prevedení.

Bruni

Talianska značka Bruni sa v minulosti zaoberala len expanznými zbraňami - výrobou plynoviek. Teraz v našej ponuke pod touto značkou nájdete aj vzduchové zbrane, pištole a revolvery.

Brunox

Švajčiarske oleje na mazanie a čistenie nielen zbraní. Olejom Brunox spĺňajú tie najprísnejšie kritériá, môžeme ich teda s kľudom odporučiť aj pre použitie na zbrane.

C

Caliber Gourmet

Pod touto značkou americký CampCo zavádza na trh Gadgety s tematickou zbraní.

Cartel

Jedna z najväčších kórejských značiek príslušenstva pre lukostreľbu, ktorý sa týmto zaoberá už viac ako 30 rokov. Jeho produkty sa dostávajú aj na olympiády.

Colt

Nemecký Umarex získal licenciu americkej značky Colt a môže tak vyrábať jeho autentické repliky. Vďaka tomu v našej ponuke nájdete Colt 1911 v niekoľkých prevedeniach. Máme k dispozícii airsoftové, plynové - expanzné a vzduchovkové modely.

Combat Zone

Pod touto značkou nemecká firma Umarex uvádza do predaja výrobky v sektore airsoft, určite v našej ponuke nájdete airsoftové brokovnice tejto značky a guličky 6mm.

Crosman

Americká značka prevažne vzduchových zbraní, rôznenych prevedení. Pištole, revolvery, pušky, klasické vzduchovky. To všetko nájdete v našej ponuke výrobcu a značky Crosman.

D

Daisy

Americká značka Daisy vznikla na konci 19. storočia v meste Michigan. Svojim modelom Daisy Red Ryder z roku 1939 sa zapísala ako najväčší predajca vzduchoviek s viac ako 9 mil. predanými kusmi.

Dasta

Ďalší dôkaz kvalitnej českej výroby. Značka DASTA je známa nielen v Českej republike. Ich výroba puzdier pre zbrane z nylonu aj iných materiálov podľa požiadaviek je známa po celom svete. Keď sa niečo vyrobí poriadne, dozvie sa o tom celý svet.

Denix

Španielska značka výrobcu replík historických zbraní z mnohých období ľudskej a existencie zbraní. Základnými materiálmi pre výrobky tejto značky je drevo a zliatiny kovu, preto sú repliky Denix tak obľúbené.

E

ESP

Český výrobca taktických doplnkov a donucovacích prostriedkov, tonf, teleskopických obuškov a paralyzérov radu Power a Scorpy na 9V batéria. Dodávateľ nielen v súkromnom sektore, ale aj štátnym, policajným zložkám. Preto jeho výrobky nemôžu chýbať ani na našom eShope.

Easton

Svetoznámy americký výrobca šípov do lukov a kuší. V portfóliu tejto značky nájdeme aj príslušenstvo pre Archery odvetvie. Neprehliadnite karbónové šípy Power Flight, ktoré nájdete v našej ponuke v niekoľkých prevedeniach.

Ekol

Ekol je obchodnou značkou tureckého výrobcu expanzných zbraní Voltran. Teraz je to jeden z najväčších výrobcov zbraní kategórie D z turecka.

Eleven

V našej ponuke nájdete aj produkty značky Eleven, jedná sa o terčovníce, dopadiska a 3D terče pre streľbu z lukov a kuší.

Elite Force

Značku Elite Force Umarex využíva pre propagáciu airsoftových zbraní, chladných zbraní a taktického príslušenstva.

Excalibur

Nejedná sa o bájny meč kráľa Artuša. Značka Excalibur má na svedomí tradičné kuše nejvyššší kvality.

F

Fiocchi

Talianska značka výrobca munície. V našej ponuke zastúpená iba muníciou kat. D, teda voľne predajné, pre expanzné pištole a revolvery.

Fomei

Česká značka pod ktorú nájdete v našej ponuke ďalekohľady. Výroba ďalekohľadov Fomei je overený a dokáže v niekoľkých svojich radoch produktov vyhovieť väčšine požiadaviek.

Frank Beltrame

Kto sa zaujíma o nože isto mu je táto talianska značka známa. Frank Beltrame vyrába klasické talianske vystřelováku Stiletto.

G

Gamo

Španielska značka výrobcu vzduchových zbraní a príslušenstva pre nich. Gamo má široukou ponuku týchto zbraní. Aj v našom eshope ich nájdete vela. Ideálne pre tých, ktorí pri streľbe vyžadujú komfort a hýčkanie.

Glock

Trvalo to dlho, ale už je to tu. Nemeckému výrobcovi Umarex sa podarilo získať licenciu na výrobu replík jednej z najznámejších značiek Glock. Zatiaľ v ponuke nájdete airsoft a vzduchové pištole s pohonom CO2.

H

Hammerli

Obchodná značka nemeckého Umarex. Pod touto značkou Umarex zavádza na trh obľúbené pružinové vzduchovky v sete s optikami, ktoré nájdete v našej ponuke.

Hatsan

Turecká značka vzduchoviek. Hatsan razí heslo, že aj vzduchovka potrebuje masívne železo a poriadnu pažbu. Preto sa môžu jeho modely zdať nemotorné a hrubé. Tento spôsob výroby sa ale odmení dlhou životnosťou výrobku. Vyššie modely sa môžu pochváliť nastaviteľnou spúšťa Ouattro Trigger.

Heckler&Koch

Značka Heckler & Koch je v našej ponuke zastúpená airsoftovými, vzduchovými, plynovými zbraňami. Umarex pod licenciou HK vyrába realistické repliky väčšinu zbraní tohto typu.

Herbertz Solingen

Nemecká značka Herbertz Solingen má 150 ročnou tradíciou výroby nožov a nástrojov. V našej ponuke je zatiaľ zastúpená len hubárskym nožmi.

Hill

Naozaj kvalitné anglické pumpy pre tlakovanie vetroviek PCP všetkých značiek.

Humvee

Výrobky pod touto značkou sú často spojené s americkým autom Hummer, nože a ďalšie vychytávečky.

I

IWI

Značku IWI nemeckého Umarex v našej ponuke zastupujú airsoftové repliky Izraleskeho UZI.

J

JSB

Ďalší príklad českej výroby najvyššej celosvetovej kvality. Strelivo značky JSB je prémiovým strelivom na celom svete. Ponúkame celý rad týchto kvalitných diaboliek.

JVD

Ak potrebujete terče pre svoju streleckú dráhu firma JVD Distribution veľmi dobre poslúži. Vyrába totiž certifikované terče pre Archery streľbu.

Jandao

Sme radi, že máme túto značku vo výhradnej distrubucii, pretože výrobky Jandao sú kvalitné, bezproblémové pri zachovaní veľmi zaujímavé ceny. Luky Jandao Beginner, kuše Chace Wind sú najpopulárnejšie produkty tejto značky.

Jorge Fireworks

Jorge Fireworks Sp. z o.o.

K

KLÁSEK pyrotechnics

Klásek Trading s.r.o je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě. Nabídka KLÁSEK pyrotechnics se tímto stala zřejmě největší v celé Evropě!

Kovohutě

Česká značka streliva do plynových zbraní - vzduchoviek. Vyrába strelivo z olova, guľôčky a diabolky za prijateľnú cenu. Teraz ponúkame už len guľôčky rôznych priemerov. Diabolky boli nahradené kvalitnejšími výrobcami Gamo a JSB.

Kral Arms

Turecká značka produkujúca vzduchovky klasické zlamovacie aj PCP vetrovky.

L

Leapers

Značka Leapers americkej produkcie presadzuje tiež svoje už známe druhé značenie UTG, jedná sa o špecialistu na výrobu montáží, úchytov líšt a ďalšieho taktického príslušenstva.

Legend

Populárna americká značka výrobcu tašiek, puzdier, batohov na luky.

Legends

Pod označením značkou Legends nemecký Umarex uvádza na trh repliky historických zbraní Parabellum P08 alebo German MP40.

M

Megaline

Talianska značka výrobcu kufrov na zbrane krátke i dlhé. Ďalšími produkty z portfólia sú praky alebo čistenie na zbrane. Všetko v našom eshope.

Midland

Anglická značka známa skôr potápačom. U nas v ponuke nájdete tlakové fľaše a hadice s prechodkami pre plnenie PCP vetroviek.

N

NAP

Americká značka výrobcu príslušenstva pre luky a streľbu z nich.

NXG

Pod touto značkou nemecký Umarex zavádza na trh výrobky pre Outdoor využitie. Predovšetkým praky a fúkačky. Nie je tu výnimkou tiež tlakovacia puška APX.

O

Oberland Arms

Pod touto značkou nemecký Umarex uvádza na trh airsoftové zbrane a príslušenstvo k nim.

P

Panasonic

Japonskú značku snáď netreba ani predstavovať. Gigant v elektro výrobe. Keďže nie sme elektro máme v ponuke len batérie pre zaistenie pohonu pre naše výrobky.

Perfecta

Značka nemeckého výrobcu pod ktorú uvádza na trh zlamovacie pištole a dlhé vzduchovky. Nie je tu výnimkou svietidlo, obušok a iné produkty.

Pobjeda

Vzhľadom na nutnosť ponúknuť našim zákazníkom strelivo do expanzných zbraní vysokej kvality a prijateľné ceny dovážame značku Pobjeda, ktorá tieto parametre s prehľadom spĺňa.

Primos

Špecialita na poli dvojnožek. No skôr Tri.Podů, teda trojnožiek. Veľmi odolné ľahko ovládateľné podpery pod zbrane.

R

RWS

Výrobce munície do akejkoľvek zbrane, v našej ponuke zastúpený iba v munícii s guličkou alebo špičkou pre Flobertové zbrane.

Ragim

Uznávaná značka talianskeho výrobcu lukov a príslušenstva pre lukostreľbu. V našej ponuke je zastúpený vo všetkých svojich produktoch lukov skladacích, lukov z jedného kusu, chráničov, rukavíc a tulcov.

Raven

Značka Raven vám ponúkne solídne optiky a príslušenstvo pre zbrane a streľbu zo zbraní.

Rinehart

Produkty tejto značky slúžia na bezpečné zachytávanie šípov vystrelených z kuší a lukov. 3D terče.

Ruger

Pod značkou Ruger nemecký Umarex zavádza na trh airsoftové revolvery, pištole a vzduchovky dlhé.

S

SPA

Aj čínskym značkám sa podarí preraziť na trhy v USA alebo EÚ ak na to má. Značka SPA na to určite má. Agresívne nízka cena ich produktov a zároveň solídná kvalita, dobývajú zahraničné trhy. Neprehliadnite náhradu českej Lov 21 pod názvom SPA CP-1.

SRT

Talianska značka výrobcu 3D terčov pre streľbu z lukov a kuší. Veľakrát naozaj majstrovské diela.

Saunders

Americká značka výrobcu príslušenstva pre lukostreľbu. V našej ponuke nájdete hlavne hroty tejto značky do šípov.

Seliter&Bellot

Česká značka? Áno, vďaka menšej birokracii táto značka výrobcu munície začala v česku, a preto je potrebné písať česká značka s francúzskymi koreňmi. V našej ponuke z tejto značky nájdete akustické náboje do expanzných zbraní.

Slavia

Klasické zlamovacie vzduchovky Českej zbrojovky Slavia sú tak známe, že sa vlastne stali takmer samostatnou značkou tohto výrobcu. Úspešnosť tejto vzduchovky môžete pozorovať nielen na českom trhu, ale aj v zahraničí.

Smith&Wesson

Prvá zmienka o Smith&Wesson pochádza z 19. storočia. Zameriava sa predovšetkým na revolvery, ale aj na vývoji nábojov a pištoľou. Postupom času spoločnosť začala vyrábať revolvery s ručným vyhadzovačom, nerezové revolvery a v neposlednom rade tiež športové zbrane. Prešla si niekoľkých finančnými krízami, ktoré ustála a naďalej pokračuje vo výrobe kvalitných zbraní a revolverov Smith & Wesson. Značka Smith & Wesson je v našej ponuke zastúpená vo vzduchovkách a expanzným plynových revolveroch, práve revolvery túto značku už v histrorii preslávili najviac. Nezaspali na vavrínoch a ani moderné pištole im nie sú cudzie, treba model Smith & Wesson MP 40.

Spielberg

Brnenská značka výrobcu flobertových pušiek Spielberg. Základný model 200f môžete doplniť o orechovú alebo drevenú pažbu. Kovový systém môžete mať čierný alebo pochrómovaný. Všetko na želanie zákazníka.

T

T.R.U. Ball

Značka amerického výrobcu vypúšťačou tetív lukov testovanéj vysokej kvality.

TW1000

Značka chemického závodu nemeckej firmy Hoernecke. U nás nájdete obranné korenisté spreje tejto značky.

Tetra Gun

Vo chvíli keď WD40 nestačí nastupuje TetraGun. Americká značka špecialistu na oleje a pasty pre čistenie, mazanie, konzerváciu a opravu.

Trophy Ridge

Značka amerického výrobcu tých najkvalitnejšich doplnkov pre luky a lukostreľbu.

TruGlo

Světlivodné mieridlá sú dnes takmer v každom odvetví štandardom, nebolo nič jednoduchšie než pomenovať značky rovnako. V našej ponuke nájdete kvaltné mieridlá pre luky.

U

UZI

Značka UZI nie je v našom eshope zastúpená legendárnym samopalom. Pod značkou UZI vďaka americkému CampCo ponúkame paralyzéry, putá a ďalšie produkty.

Umarex

Nemecký výrobca Umarex zavádza na trh aj výrobky pod vlastnou značkou Umarex. Teraz sa častejšie už zobrazuje s novým logom skrátene UX po vzore exporte jeho výrobkov na americký trh.

V

Valiant

Ak hľadáte kvalitnú optiku na zbraň a nechcete za ňu minúť veľa, puškohľady značky Valiant sú jasnou voľbou. Znesú totiž i väčšie kalibri.

W

Wadie

Značka nemeckého rovnomenného výrobcu obrannej plynovej munície s účinnou látkou CS alebo Noviamid - technický korenie.

Walther

Walther je veľmi známou samostatnou značkou výrobcu ostrých zbraní. Keďže Umarex vlastní podstatnú časť tejto spoločnosti, využíva túto značku pre výrobky najvyššej kvality, či už zbrane vzduchové, plynové - expanzné, svetlá a iné doplnky. Značka Walther je zárukou kvality aj v podaní výrobkov výrobcu Umarex. Označenie Walther získajú len tie najlepšie výrobky firmy Umarex.

Česká zbrojovka

Pod značkou Českej zbrojovky nájdete v našej ponuke PCP vetrovky CZ200. Klasické zlamovacie vzduchovky Slavia sú vedené pod samostatnou vlastnou značkou. Ďalej pod licenciou Českej zbrojovky nájdete krátke vzduchové pištole Holandského výrobcu ASG.
Rýchly kontakt

Chcete sa na niečo spýtať? Potrebujete s niečím poradiť?
Obráťte sa na nás.

+420 774 727 554
(Po-Pá 8-15 hod.)
Novinky na dostrel

Pravidelne vám budeme posielať najhorúcejšie novinky a akcie z nášho e-shopu. O všetkom budete vedieť skôr ako ostatní. Žiadne šialené spamovanie, sľubujeme.

Odoslaním emailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov .

Platobné metódy:
V hotovosti
Dobierka
Prevodom
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.