+420 774 727 554 (Po-Pá 8-16 hod.)
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Značky

C

Caliber Gourmet

Pod touto značkou americký CampCo zavádza na trh Gadgety s tematickou zbraní.

Carbon Express

Kórejská značka výrobcu príslušenstva a šípov vysokej kvality pre odvětší lukostreľby teda Archery.

Cartel

Jedna z najväčších kórejských značiek príslušenstva pre lukostreľbu, ktorý sa týmto zaoberá už viac ako 30 rokov. Jeho produkty sa dostávajú aj na olympiády.

Cold Steel

Najznámejším produktom tejto amrecké spoločnosti sú chladné zbrane, v ich portfóliu nájdete nielen nože, ale aj novo vytvorené historické chladné zbrane. Naozajstné špecialisti a nadšenci do čepeľou a ostria.

Colt

Nemecký Umarex získal licenciu americkej značky Colt a môže tak vyrábať jeho autentické repliky. Vďaka tomu v našej ponuke nájdete Colt 1911 v niekoľkých prevedeniach. Máme k dispozícii airsoftové, plynové - expanzné a vzduchovkové modely.

Combat Zone

Pod touto značkou nemecká firma Umarex uvádza do predaja výrobky v sektore airsoft, určite v našej ponuke nájdete airsoftové brokovnice tejto značky a guličky 6mm.

Crosman

Americká značka prevažne vzduchových zbraní, rôznenych prevedení. Pištole, revolvery, pušky, klasické vzduchovky. To všetko nájdete v našej ponuke výrobcu a značky Crosman.

Č

Česká zbrojovka

Pod značkou Českej zbrojovky nájdete v našej ponuke PCP vetrovky CZ200. Klasické zlamovacie vzduchovky Slavia sú vedené pod samostatnou vlastnou značkou. Ďalej pod licenciou Českej zbrojovky nájdete krátke vzduchové pištole Holandského výrobcu ASG.
Rýchly kontakt

Chcete sa na niečo spýtať? Potrebujete s niečím poradiť?
Obráťte sa na nás.

+420 774 727 554
(Po-Pá 8-16 hod.)
Novinky na dostrel

Pravidelne vám budeme posielať najhorúcejšie novinky a akcie z nášho e-shopu. O všetkom budete vedieť skôr ako ostatní. Žiadne šialené spamovanie, sľubujeme.

Odoslaním emailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov .

Platobné metódy:
V hotovosti
Dobierka
Prevodom
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.