+420 774 727 554 (Po-Pá 8-16 hod.)
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Značky

E

Easton

Svetoznámy americký výrobca šípov do lukov a kuší. V portfóliu tejto značky nájdeme aj príslušenstvo pre Archery odvetvie. Neprehliadnite karbónové šípy Power Flight, ktoré nájdete v našej ponuke v niekoľkých prevedeniach.

Ekol

Ekol je obchodnou značkou tureckého výrobcu expanzných zbraní Voltran. Teraz je to jeden z najväčších výrobcov zbraní kategórie D z turecka.

Eleven

V našej ponuke nájdete aj produkty značky Eleven, jedná sa o terčovníce, dopadiska a 3D terče pre streľbu z lukov a kuší.

Elite Force

Značku Elite Force Umarex využíva pre propagáciu airsoftových zbraní, chladných zbraní a taktického príslušenstva.

ElToro

Pod značkou ELTOR v našej ponuke nájdete tuľajky z kože alebo semišu. Krásne tuľajky na šípy nielen pre tradičného strelca.

ESP

Český výrobca taktických doplnkov a donucovacích prostriedkov, tonf, teleskopických obuškov a paralyzérov radu Power a Scorpy na 9V batéria. Dodávateľ nielen v súkromnom sektore, ale aj štátnym, policajným zložkám. Preto jeho výrobky nemôžu chýbať ani na našom eShope.

Evanix

Kórejský výrobca a jeho značka Evanix ponúka zaujímavé vetrovky PCP, vzduchovky na stlačený vzduch. Hlavné modely sú Evanix Blizzard a Rainstrom.

Excalibur

Nejedná sa o bájny meč kráľa Artuša. Značka Excalibur má na svedomí tradičné kuše nejvyššší kvality.
Rýchly kontakt

Chcete sa na niečo spýtať? Potrebujete s niečím poradiť?
Obráťte sa na nás.

+420 774 727 554
(Po-Pá 8-16 hod.)
Novinky na dostrel

Pravidelne vám budeme posielať najhorúcejšie novinky a akcie z nášho e-shopu. O všetkom budete vedieť skôr ako ostatní. Žiadne šialené spamovanie, sľubujeme.

Odoslaním emailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov .

Platobné metódy:
V hotovosti
Dobierka
Prevodom
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.