+420 774 727 554 (Po-Pá 8-16 hod.)
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Značky

S

Saunders

Americká značka výrobcu príslušenstva pre lukostreľbu. V našej ponuke nájdete hlavne hroty tejto značky do šípov.

Seliter&Bellot

Česká značka? Áno, vďaka menšej birokracii táto značka výrobcu munície začala v česku, a preto je potrebné písať česká značka s francúzskymi koreňmi. V našej ponuke z tejto značky nájdete akustické náboje do expanzných zbraní.

Slavia

Klasické zlamovacie vzduchovky Českej zbrojovky Slavia sú tak známe, že sa vlastne stali takmer samostatnou značkou tohto výrobcu. Úspešnosť tejto vzduchovky môžete pozorovať nielen na českom trhu, ale aj v zahraničí.

Smith&Wesson

Prvá zmienka o Smith&Wesson pochádza z 19. storočia. Zameriava sa predovšetkým na revolvery, ale aj na vývoji nábojov a pištoľou. Postupom času spoločnosť začala vyrábať revolvery s ručným vyhadzovačom, nerezové revolvery a v neposlednom rade tiež športové zbrane. Prešla si niekoľkých finančnými krízami, ktoré ustála a naďalej pokračuje vo výrobe kvalitných zbraní a revolverov Smith & Wesson. Značka Smith & Wesson je v našej ponuke zastúpená vo vzduchovkách a expanzným plynových revolveroch, práve revolvery túto značku už v histrorii preslávili najviac. Nezaspali na vavrínoch a ani moderné pištole im nie sú cudzie, treba model Smith & Wesson MP 40.

SPA

Aj čínskym značkám sa podarí preraziť na trhy v USA alebo EÚ ak na to má. Značka SPA na to určite má. Agresívne nízka cena ich produktov a zároveň solídná kvalita, dobývajú zahraničné trhy. Neprehliadnite náhradu českej Lov 21 pod názvom SPA CP-1.

Spielberg

Brnenská značka výrobcu flobertových pušiek Spielberg. Základný model 200f môžete doplniť o orechovú alebo drevenú pažbu. Kovový systém môžete mať čierný alebo pochrómovaný. Všetko na želanie zákazníka.

SRT

Talianska značka výrobcu 3D terčov pre streľbu z lukov a kuší. Veľakrát naozaj majstrovské diela.
Rýchly kontakt

Chcete sa na niečo spýtať? Potrebujete s niečím poradiť?
Obráťte sa na nás.

+420 774 727 554
(Po-Pá 8-16 hod.)
Novinky na dostrel

Pravidelne vám budeme posielať najhorúcejšie novinky a akcie z nášho e-shopu. O všetkom budete vedieť skôr ako ostatní. Žiadne šialené spamovanie, sľubujeme.

Odoslaním emailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov .

Platobné metódy:
V hotovosti
Dobierka
Prevodom
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.